Реєстрація учасників ГАРАЖ Sale
Привіт! Це форма для реєстрації учасників першого ГАРАЖ Sale в Дворику на Кузнечній. Учасник - це той, хто має вживані речі в гарному стані і хоче ними поділитись 😎

Можна стати учасником в двох форматах:

🔶 віддати речі на реалізацію від імені Дворику на Кузнечній. Ми будемо робити великий стенд для продажу. Усі отримані кошти від продажу підуть на розвиток Дворику. Усе, що не продасться, ми віддамо на благодійність. Ми не будемо приймати все-все, лише ті речі, які на нашу суб'єктивну думку ми зможемо реалізувати.

🔶 зробити власну точку продажу. Якщо у тебе багато речей, які можуть бути для когось корисними (10+), то ти можеш організувати власну точку для продажу на ГАРАЖ Sale. Умови прості - виручку залишаєш собі, але 10% від продажу віддаєш на розвиток Дворику на Кузнечній. Якщо у тебе не вистачає речей для організації власної точки, але ти впевнений, що хочеш спробувати себе в ролі продавця, то можеш об'єднатись з кимось із інших учасників.

💸 Куди підуть кошти? Дворик на Кузнечній дуже потребує нове якісне освітлення та міцну сцену для творчих виступів в цьому сезоні.

🎯 Що можна продати? Одяг, взуття, книжки, листівки, посуд, техніка, меблі... І взагалі все-все, що є в гарному стані, може бути комусь корисним та не заборонено законом.

Ми не будемо надавати столи/вішаки і таке інше для організації твого власного стенду, проте впевнені, що сили Instagram та Facebook тобі допоможуть ✨✨✨

Деталі події - https://www.facebook.com/events/2107281156236097/
Як тебе звати? *
Номер телефону: *
Посилання на сторінку в соц. мережі: *
В якому форматі хочеш взяти участь? *
А що там в тебе за речі? 😏 (Опиши те, що хочеш віддати/продати на ГАРАЖ Sale) *
Маєш якісь питання по організації?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy