Formularz zapisu na spotkanie "Odkryj Afrykę"
Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie pn. "Akademia Mirabelek i jej korzenie" i skierowane jest do osób dorosłych.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 sierpnia o godzinie 17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie, ul. Ceynowy 1A.
Wydarzenie ma formę promocji Dyskusyjnego Klubu Książki w Somoninie, który od 4 lat istnieje przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Somoninie.

Będzie można również zapisać się do biblioteki lub wypożyczyć ciekawe książki o podróżach.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury".
Szczegóły spotkania
Spotkanie zostanie przeprowadzone w sobotę, 22 sierpnia o godzinie 17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie, ul. Ceynowy 1A. W przypadku zmiany godziny spotkania albo zmiany formy na online skontaktujemy się z każdym uczestnikiem telefonicznie.
Podróżnik – prelegent, odwiedzi placówkę w Somoninie. Przywiezie ze sobą wyjątkowe rekwizyty z czarnego lądu: bębny plemienne, maski, stroje, naczynia oraz wiele innych. Najważniejsza jednak jest unikalna wiedza prowadzącego połączona z łatwością przekazania jej w przystępny sposób wszystkim uczestnikom zajęć. Opowieść o Afryce wzbogacona będzie prezentacją slajdów ukazujących piękno tego pełnego tajemnic kontynentu.
Nasz podróżnik Maciej zwiedził kawałek świata. Przemierzył ląd afrykański, był w Australii, Azji i Ameryce Południowej.
Opowie Wam o swoich przygodach, o spotkaniach ze zwierzętami i nieznanymi mu dotąd cywilizacjami, o tym gdzie spał np. przypadkiem na terenach militarnych, jak się przemieszczał np. z plecakiem na głowie przez rzeki i bagna…
Maciej ma prawdziwą duszę wędrownika. Dopiero co wrócił w zeszłym roku z Indii, a już planuje przyszłoroczną podróż…. Koleją Trans-Syberyjską! Podczas spotkania pokaże Wam różne rekwizyty, a także nauczy Was jak się spakować, by mieć przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy prawdziwego podróżnika.
Odbędzie się również dyskusja wokół książki Pawła Smoleńskiego „Królowe Mogadiaszu”.
Będzie można również zapisać się do biblioteki lub wypożyczyć ciekawe książki o podróżach.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Miejsce zamieszkania (miejscowość) *
Czy jestem zainteresowana wypożyczeniem książki nawiązującej do tematyki spotkania? *
Dobrowolnie wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku w publikacjach w formie tradycyjnej (np. notatki prasowe) i elektronicznej. W celu promocji i potwierdzenia realizacji Projektu pn. „Akademia Mirabelek i jej korzenie” przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Somoninie. *
Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. W celu usprawnienia kontaktu w sprawach wynikających z organizacją Projektu pn. „Akademia Mirabelek i jej korzenie” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Somoninie. *
Informacja
Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie. Masz prawo żądać od Administratora dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przeniesienia swoich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, chyba, że realizacja tych praw nie jest zgodna z przepisami prawa.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy