Zapisy na rekolekcje formacyjne DK - ORAR 1 st. z wypoczynkiem, Międzywodzie
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
OAZA REKOLEKCYJNA ANIMATORÓW RODZIN I stopnia
ORAR I stopnia pogłębia rozumienie istoty, celu, duchowości i metody DK jako nurtu wspólnot rodzinnych w ramach Ruchu Światło-Życie.

W pierwszej części turnusu będziemy realizować pełen program rekolekcji ORAR I*, natomiast w kolejnych dniach, po zakończeniu części formacyjnej, będzie czas na błogi wypoczynek nad morzem.
Informacje podstawowe
ORAR I stopnia
Miejsce: Międzywodzie
Termin: 23.08.2020 - 30.08.2020

Moderator: Ks.Grzegorz Michalski
Para moderatorska: Monika i Paweł Hornik
Kontakt:
e-mail: monika.hornik@poczta.fm
tel.: 692422506, 604268885
Informacje o ośrodku
Każda rodzina będzie miała pokój z łazienką i balkonem. Pościel jest na miejscu, ręczniki należy zabrać z domu. W pokojach jest też szafa, szafki, mały stolik z pufami, czajnik i lodówka. Pokoje są położone na 1, 2 i 3 piętrze, bez windy. Jest możliwość (za symboliczną odpłatnością) zrobienia prania oraz wypożyczenia parawanu na plażę.
Ośrodek ma kilka lat. Tuż obok jest park z placem zabaw dla dzieci i siłownią zewnętrzną. Dom rekolekcyjny położony jest w centrum miejscowości, jednak z dala od ulicznego zgiełku, ok. 10 minut spacerem od morza. Dostępne jest zejście do plaży niestrzeżonej oraz strzeżonej.
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 800 zł
Dziecko powyżej 12 lat (urodzone przed 23.08.2008 r.) - 650 zł
Dziecko powyżej 2 lat (urodzone od 23.08.2008 r. do 22.08.2018 r.) - 420 zł
Dziecko 0-2 lat (urodzone po 22.08.2018 r.) - 80 zł

Uwaga, dzieci do lat 2 nie mają osobnej porcji obiadowej.

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/rekolekcje/tabela/). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy