Тренінг для журналістів та медіаменеджерів зі сторітелінгу, медіауправління та інноваційних технологій
Transitions Online, що спеціалізується на підвищенні якості роботи медіа в Центральній та Східній Європі, 11-12 грудня запрошує журналістів та медіаменеджерів зі східних та південних областей України взяти участь у безкоштовному дводенному тренінгу у Харкові, покликаному ознайомити медіапрацівників із перевіреними моделями роботи невеликих ЗМІ в державах Західної Європи та США, а також спробувати адаптувати відомі успішні практики на місцях.

Коли: 11-12 грудня

Хто:

Alexandra Borchardt (Александра Борхардт) — екс-управляюча редакторка Sueddeutsche Zeitung, старша наукова співробітниця у Reuters institute for the Study of Journalism (Оксфорд, Великобританія). Александра розповість про діджиталізацію медіа та поліпшення сталості їх роботи.

Kevin Davis (Кевін Дейвіс) — колишній генеральний та виконавчий директор Investigative News Network (INN) — консорціуму, що складається з більш ніж 100 неприбуткових редакцій у США. Зараз Кевін очолює KLJD Consulting, який консультує незалежні редакції та інформаційні компанії в США та Європі з питань підвищення прибутку та впливу. Кевін говоритиме про те, як фокусування на охопленні може підвищити дохід та стабільність медіа, які слухають та зважають на громаду, для якої працюють.

Jeremy Druker (Джеремі Друкер) — виконавчий директор Transitions (TOL), однієї з провідних освітніх організацій для журналістів у Центральній та Східній Європі, яка популяризує концепцію журналістики рішень. Крім цього, Джеремі — головний редактор Transitions Online, а також засновник і виконавчий директор Press Start, першої глобальної крауфандингової платформи, створеної спеціально для підтримки журналістів у країнах, де відсутня свобода преси. Джеремі проведе воркшоп із журналістики рішень.

Jakub Górnicki (Якуб Ґурніцкі) — репортер, який захоплюється новими медіа та інструментами інтерактивного сторітелінгу. Якуб створив Outriders — міжнародний журналістський портал, покликаний створювати зв'язки між різними культурами та суспільствами, надавати журналістським матеріалам глобальної перспективи завдяки оригінальним репортажам та інноваційному сторітелінгу. Якуб говоритиме про цифровий сторітелінг.

Jean Garner (Джін Ґарнер) — очільниця команди продакшену та розвитку у Радіо Свобода, що займається освітніми проектами для 26 новинних підрозділів Радіо Свобода на всьому пострадянському просторі. Раніше Джін працювала виконавчою продюсеркою документальної програми Witness у Al Jazeera. Вона розповість про останні тренди у репортажних відео.

Jarosław Sliżewski (Ярослав Сліжевські) — директор з цифрових комунікацій у Agora’s Radio Group (знакові польські новинні портали Wyborcza.pl, Gazeta.pl та радіоTok.fm). Ярослав розповість про розробку радіопродуктів для медіа та досягнення їх сталості.

Marcin Gadziński (Марцін Гадзіньські) — видавець Gazeta.pl, найбільшого польського новинного порталу. Марцін відповідає за контент та продукти, редакційну політику та монетизацію.

Nika Aleksejeva (Ніка Алєксєєва) — дослідниця відкритих даних у соцмережах з DFRLab, спільного проекту NATO Stratcom COE та Atlantic Council (США). Ніка розповість про інструменти, методи, підказки та секрети дослідження веб-сторінок, акаунтів у соцмережах, візуальні докази та приховані інформаційні кампанії включно х дезінформацією та пропагандою.

*Теми спікерів можуть дещо видозмінюватись у залежності від запитів учасників

Email address *
Ім'я та прізвище *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Видання, у якому ви працюєте *
Your answer
Ваша посада *
Your answer
Скільки часу ви працюєте у медіа? *
Your answer
Місто, в якому ви проживаєте *
Your answer
Ваш рівень володіння англійською мовою? *
Чому ви хочете взяти участь у дводенному тренінгу? *
Your answer
Яких знань вам бракує для кращого виконання своїх задач? *
Your answer
Чого бракує вашій редакції для більш якісного виконання своєї роботи? *
Your answer
Які запропоновані воркшопи чи теми ви вважаєте найбільш корисними та чому? *
Your answer
Який контент/інструменти ви плануєте розвивати у вашій редакції для більшого охоплення вашого медіа? *
Your answer
Чи потребуєте ви розміщення у готелі з 11 до 12 грудня? *
Чи потребуєте ви відшкодування вартості подорожі до Харкова? *
Чи маєте ви певні алергії/особливості харчування? *
Your answer
Поле для будь-якої додаткової інформації, яку ви вважаєте за потріьне повідомити організаторам
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy