Протидій насильству: презентація коміксу Розквашене яблуко
«Розквашене яблуко» – комікс поляків Єжи Шилака (автор тексту) та Йоанни Карпович (ілюстрації) про насилля чоловіка над жінкою у релігіозній родині. Комікс вийшов у Польщі восени 2017 року і наробив галасу не лише через саму тему роботи, а й через те, в який спосіб її було втілено. Зараз комікс виходить в Україні у видавництві Видавництво «Видавництво» за підтримки медіа Заборона.

8 березня о 19-00 в соціальному ресторані Urban Space 500 відбудеться презентація коміксу та дискусія за участі авторки коміксу Йоанни Крапович, головної редакторки Заборони Ekaterina Sergatskova, співзасновника Видавництва Eliash Strongowski, религійних діячів та представників поліції (деталі згодом).
Модераторка - кураторка подієвого майданчику Urban Space 500, співзасновниця фестивалю кіно та урбаністики 86 Nadia Parfan

Під час презентації ті, хто передзамовив книгу (https://vydavnytstvo.com/product/jabluko/), зможуть її отримати від представників видавництва з особистою подякою.

Email address *
Прізвище / Last name *
Your answer
Ім'я / First name *
Your answer
По батькові / Patronymic *
Your answer
Вік / Age *
Your answer
Організація (якщо підходить) / Organization (if suits)
Your answer
Посада / Position
Your answer
Контактний телефон / Telephone *
Your answer
Місто / City
Your answer
Область / Region *
Your answer
Terms & Conditions
Увага! Згода на збір та обробку персональних даних! Підписуючи цей документ, Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service