Webinarium nr 3 pt. Zacznij nowy rok szkolny z Fair Trade

Bezpłatny webinar
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko: *
Nazwa szkoły/placówki: *
Miejscowość:
Chcę podzielić się w trakcie webinarium doświadczeniem w realizacji edukacji globalnej. Czas na wystąpienie 5 minut. *
Jeśli tak, to zaproponuj temat/zakres wystąpienia. /Skontaktujemy się z Tobą e-mailowo do 07.09.2020/
Prowadzenie:
Dobrosława Egner – trenerka Edukacji Globalnej, Dyrektorka MDK2 w Piekarach Śl. , nauczycielka
Hanna Szulman - Kudrin – koordynatorka Edukacji Globalnej region pomorski, nauczycielka VI LO w Gdańsku
Dorota Szewczyk - dyrektorka Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu, nauczycielka
Tadeusz Makulski – koordynator kampanii Społeczności Przyjazne dla Sprawiedliwego Handlu
Miejsce: Online, na platformie LiveWebinar. Otrzymają Państwo link do logowania na szkolenia na podany w formularzu adres e-mail. Link zostanie wysłany z adresu cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl, prosimy sprawdzić spam
Termin i godzina: 09 września 2020 r. , godz. 19.00
Warunki techniczne udziału:• Dostęp do internetu. • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).• Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
Ochrona danych osobowych
Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust.Dane osobowe będą gromadzone i przetwarzane przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu na podstawie art. 6 ust. lit. a) RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwi ich przetwarzanie, w tym przesyłanie informacji o produktach i ofertach Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu. Dane będą przetwarzane do czasu organizowania usług szkoleniowych skierowanych przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu do nauczycieli i innych osób, których dane są przetwarzane. Na podstawie danych realizowane może być profilowanie w oparciu o kryteria takie jak nauczany przedmiot, co pozwoli na proponowanie ofert dostosowanych do oczekiwań nauczycieli. Dane będą przetwarzane również na podst. art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń, do czasu przedawnienia roszczeń.
W związku z przetwarzaniem danych ma Pan/Pani prawo dostępu do tych danych, do ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Inspektorem Ochrony Danych wyznaczonym przez Dyrektora Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu jest Pan Paweł Wierzbicki, z którym można się kontaktować w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i realizacji swoich praw w tym zakresie. Kontakt: e-mail: p.wierzbicki@cuwsosnowiec.pl, nr tel. (32) 292 44 64 wew. 217.

Zgłoszenie uczestnictwa w webinarium oznacza zgodę na otrzymywanie informacji na temat kampanii Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy