Z1356 Pole Dance P0 śr 21:15

TERMIN: środa 21:15
INSTRUKTOR: Izabela Cygan
POZIOM: P0 (od podstaw)
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits ul. Kazimierza Wielkiego 27
PLANOWANY START: 5 lipiec (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)
CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 60zł)
- karnet 90 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć
Opis zajęć
Zajęcia Pole Dance to coraz popularniejszy sport na świecie. Mimo panujących stereotypów, nie polega on na wiciu się przy rurze w skąpych strojach. Jest to sport wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny. Na tych zajęciach będziesz się dobrze bawić, popracujesz nad pewnoiścią siebie, ale także i porządnie się zmęczysz! Niezależnie od tego, jaką na ten moment masz kondycje czy siłę rąk, możesz wziąć udział w takich zajęciach. Stopniowo wzmocnisz swoje ciało i umysł, a figury jakie uda Ci się wykonać pokażą Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Instruktorka: Iza Cygan
Iza Cygan o sobie: "Moja miłość do pole dance rozpoczęła się niecałe dwa lata temu. Początkowa ciekawość, niespodziewanie przerodziła się w fascynację oraz ogromną pasję. Zajęcia oparte są na ewolucjach akrobatycznych, mają charakter sportowy co w połączeniu z elementami stretchingu daje idealny trening poprawiający kondycję fizyczną. Pole dance cenię za ogromne możliwości rozwoju. Wyzwania, które sobie indywidualnie stawiamy nigdy się nie kończą. Niesamowite pokłady pozytywnej energii, które wyzwalają z nas treningi, przekładają się na wszystkie sfery naszego życia. Warte uwagi jest również to, ze środowisko pole dancerek jest niesamowicie przyjazne, umożliwia poznanie wielu ciekawych, wartościowych ludzi, których łączy ta sama pasja".
Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
Płeć
Jaki sposób płatności Cię interesuje?
(W przypadku kart sportowych wymagana kaucja zwrotna)
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłaś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms