Registracija į parodą „Subjektyvus Garliavos apylinkių atlasas“
KAS? | KADA? | KUR?

Spalio 11 d. 18 val. Kaunas 2022 projekte dalyvaujančioje šiuolaikinėje seniūnijoje - Garliavos apylinkėje bus atidaryta išskirtinė paroda, kurią sukūrė Garliavos apylinkių gyventojai, iš Olandijos atvykęs menininkas Hugo Herrera Tabon ir jam padėjusi studentų komanda. Atidarymo metu vyks nemokamas renginys į kurį registracija nereikalinga.

Paroda veiks nuo spalio 11 d. iki spalio 20 d. Juragių televizijos stotyje.

Registruokitės šioje formoje ir pamatykite išskirtinę ekspoziciją žemiau nurodytais laikais.
Nesusidarius 8 asmenų grupei, parodos lankymui pasiūlysime kitą visiems tinkamą laiką.

APIE PARODĄ |
Nuo vasaros pabaigos menininkas aktyviai bendravo su Garliavos apylinkių seniūnijos bendruomene, ieškodami neeilinių būdų atspindėti šių vietų unikalumą ir paryškinti identitetą. Garliavos apylinkės yra garsios savo istorine atmintimi, nes tai – savanorių ir partizanų kraštas. Tačiau, kas gali būti įdomiau už šiuo metu gyvenančių žmonių pasakojimus. Parodoje pamatysite stebuklingus meilės pyragų receptus, netekties skausmą gydančias kolekcijas, nėrinių fragmentus, kurie slepia kaimynų paslaptis ir daugelį kitų paprastų žmonių, gyvenančių paprastus gyvenimus, nepaprastas istorijas.

H. Herrera Tobón kartu su bendruomene kuria lankytinų vietų atlasą (angl. subjective atlas). Anot menininko, kiekvieną žemėlapį kažkas sukūrė, todėl jis negali būti objektyvus. Tad kas gali būti geriausi vietos „išpasakotojai“? Žinoma, kad tie, kurie ten gyvena.

Šiuos atlasus su menininko pagalba jau turi tokie pasaulio miestai ir šalys, kaip Briuselis, Kolumbija, Olandija, Vengrija, Pakistanas, Serbija ir kiti. Pasaulyje tokių atlasų yra vos 12, tad turite progą išvysti 13-ojo pradžią.

KVIEČIAME |

Atraskite kitokias Garliavos apylinkes. Rekomenduojame pasinaudoti išskirtine galimybe ir pamatyti viešai neprieinamoje Juragių televizijos stotyje veikiančią parodą. Daugiau informacijos evelina@kaunas2022.eu

(Parodos lankymas nėra pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims)

LAUKIAME |
Email address *
Jūsų vardas, pavardė: *
Your answer
Kuriuo metu norėtumėte dalyvauti ekskursijoje po Juragių TV stotį ir pamatyti unikalią bendruomenės ir menininko kurtą parodą? *
Jei turite išankstinių klausimų juos galite užduoti čia:
Your answer
Pastabos ir komentarai:
Your answer
Ar norėtumėte gauti kitas naujienas apie Kaunas 2022 veiklas Kaune ir Kauno rajone? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service