Soutěžte s Borovicí o kreativní materiál od Think Creative
Portál Borovice.cz pro vás ve spolupráci s e-shopem http://eshop.thinkcreative.cz připravil na předtáborové období soutěž o výtvarný materiál.

Tři nejlepší odpovědi získají poukaz na slevu 450 korun do eshopu Think creative a poštovné zdarma.

Soutěž probíhá do pondělí 9. dubna do čtvrtka 31. května 2018 24.00 hodin. Jediná možná forma účasti v soutěži je přes tento formulář. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, proto vyplňujte své kontaktní údaje pečlivě. Děkujeme :-)

Tým Borovice.cz

P.S.: Osobní údaje, které nám pošlete, využíváme čistě pro účely této soutěže a po jejím uzavření je smažeme. Přijde Vám tedy e-mail, zda jste vyhráli nebo ne.

Eshop Think Creative - partner soutěže
Na stránkách eshop.thinkcreative.cz najdete spoustu tvořivého materiálu jako jsou různé výřezy, šablony, pěnová razítka, samolepky, diplomy, medaile, peří, samolepicí knoflíky, kamínky a masky z pěnovky nebo z předkresleného kartonu, zkrátka vše pro prázdninové tvoření s dětmi. Další, čím se provozovatelé e-shopu zabývají, jsou pěkné kartonové projektové tabule.
O co hrajeme? Poukázka na 450 Kč do eshopu Think Creative
Už teď se můžete podívat, které zboží by se vám líbilo.
http://eshop.thinkcreative.cz

Vybere si zde snad každý. Teď už stačí jen napsat odpovědi na dvě otázky a máte šanci si obohatit program s vaším oddílem, třídou nebo můžete tvořit doma se svými dětmi.

Soutěžní otázky:
1. Podívejte se na eshop Think Creative a napište krátce, jak byste některý z uvedených materiálů zapojili do celotáborové nebo jiné hry s dětmi. Nezapomeňte přiložit i odkaz na konkrétní zboží, ať víme, co máte na mysli :-) *
Your answer
2. Na webu Borovice.cz najdete které z následujících oblastí (může být správně více odpovědí) *
Required
A teď požádáme o pár údajů ...
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Borovici využíváte jako (můžete zaškrtnout více odpovědí):
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RAIN.cz. Report Abuse - Terms of Service