Formularz rezerwacyjny zlotu astronomicznego, wrzesień 2020
Zapraszamy na kolejny nasz zlot miłośników astronomii, który odbędzie się na początku maja w Zwardoniu. Będzie to już nasz 42. zlot dzięki którego po raz kolejny zagłębimy się w tajniki astronomii czy astrofotografii. Tradycyjnie oferujemy dużą porcję wiedzy w postaci prelekcji oraz dostęp do dobrego nieba, na którym będziemy starać się dostrzec kolejne mgławice, gromady czy galaktyki. Dla astrofotograficznych zapaleńców pokażemy jak w krótkim czasie można wykonać ładne zdjęcie nieba, korzystając z własnego oprogramowania.

Oferujemy:
możliwość spotkania się w grupie miłośników astronomii o wspólnej pasji, uczestnictwo w organizowanych prelekcjach i obserwacjach astronomicznych pod okiem doświadczonych miłośników astronomii.
Pobyt organizowany z noclegami w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami (głównie 3 osobowe), pościel, wyżywienie w stołówce ośrodka (śniadania i obiadokolacje), dostęp do gorących napojów podczas trwania prelekcji (kawa, herbata), dostęp do Internetu w ośrodku Wi-Fi, program zlotowy, identyfikator, bezpłatny dostęp do zasilania na zewnątrz, bezpłatny parking, możliwość korzystania z basenu w przypadku odpowiedniej pogody.
Osoby podróżujące rodzinnie kwaterowane są w jednym pokoju, niezależnie od tego, ile miejsc pozostanie. Osoby jadące indywidualnie kwaterowane są w większych pokojach.

Data zlotu: 17-20 września/ 2020 (czwartek-niedziela)
(możliwość pobytu od 16 września, przyjazd w środę po godz. 17.00)
Miejsce: Zwardoń (ośrodek "u Wilczka"), Rachowiec 175A, 34-373 Zwardoń
GPS: 49°30’17”N, 18°59’36”E, 796 m. n.p.m.
Mapa: https://goo.gl/maps/avqikb744n22

42. zlot miłośników astronomii w Zwardoniu
Organizator: Firma AstroCD przy współudziale Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii O/Katowice
Temat przewodni: "Poznajemy niebo"

Aby dokonać rejestracji na zlocie należy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola oraz dokonać wpłaty za pobyt w wysokości, wynikłej z ilości rezerwowanych miejsc.

Opłaty za zlot (za osobę, ceny brutto):
------------------------------------
pobyt rozszerzony od środy do niedzieli z wyżywieniem: 360 zł.
pobyt standardowy od czwartku do niedzieli z wyżywieniem: 280 zł.
pobyt skrócony od piątku do niedzieli z wyżywieniem: 210 zł.
dzieci do lat 3 włącznie - bezpłatnie (bez świadczeń)

Uwaga:
a) nie ma możliwości rezerwacji miejsca w ośrodku na własną rękę w terminie zlotu. Istnieje możliwość rozszerzenia sobie indywidualnie pobytu zarówno przed jak i po zlocie;
b) gospodarz nie przyjmuje jakichkolwiek rezerwacji i wpłat za pobyt;
c) nie ma możliwości rezygnacji z jakichkolwiek posiłków;
d) opłata za zlot obejmuje opłatę za: nocleg, wyżywienie wg. planu, wynajem sali, sprzątanie, dostęp do zasilania, opłata za gorące napoje/lub/oraz przekąski podczas prelekcji.

Uwaga: Nie wolno zabierać ze sobą zwierząt.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy