Pozitivní přístup je volba a dovednost - Mgr. Jitka Štádlerová
Pozitivní myšlení – oslavované i zatracované. Co tedy skutečně je a proč optimismem pomáháme nejvíc sami sobě? Pojďme si společně vyzkoušet jednoduchá cvičení, které nám pomohou získat pocit větší osobní spokojenosti. Jaké jsou moje kvadranty úspěchu – co mi dodává radost a energii? Funguje Deník úspěchu a proč?

Více než 20 let se věnuji osobnímu rozvoji, především jako lektor, mentor i kouč. Ráda objevuji vše nové a inspiruji (se). Snažím se nejen do svého života přinést více lehkosti a optimismu, to i prostřednictvím seminářů, které vedu, ať už pro maminky vracející se po RD zpět do pracovního života – do zaměstnání, či rozvíjející svoje podnikaní; nebo pro zaměstnance velkých firem, kteří chtějí být více spokojenější, ale také soustředěnější, nebo kreativnější. Více na www.jitkastadlerova.cz

Kreativitu přenáším do své práce, nejen lektorské. Vydávám vlastní řadu deníků – www.koralkydni.cz a jsem organizátorkou akce Meet Papír – setkání pro všechny milovníky věcí z papírů – nejen diářů a zápisníků – www.meetpapir.cz.

Jméno a příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service