SŠ Hackathon MSK 2019 Chat and Voicebot
Již třetím rokem se setkáme se středoškolskými studenty z Moravskoslezského kraje nad výzvou, která propojuje zábavu, inspiraci, soutěživost a cestu za hledáním nejlepšího řešení. Každý rok je jedinečný a letos se podíváme na téma chatbotů a voice recognition. Proč? Protože tak každý bude moci zažít ne jen parádni akci a poznat nové přátele, ale také vytvořit komunikační rozhraní nového R2D2, na kterém bude dále moci pracovat.
Více o akci na: www.chytramyslenka.cz a facebooku akce.
Registrace je otevřena do 1. 11. 2019
Počet účastníků je omezen na 35 registrovaných, a proto je možné, že registrace uzavřeme dříve. Pokud si tuto akci nechceš nechat ujít, s registraci neváhej ale prosím ber ji jako závaznou, ať dostanou příležitost všichni, kteří do toho s námi chtějí jít na 120 procent :-)
Sobota 16. 11. 2019: Úvodní workshop
Sobotní odpoledne věnujeme přípravě na hackathon a tématem bude jak jinak než voice recogition a chatboti. Oblast si projdeme teoreticy ale i prakticy, takže notebooky s sebou. O svačinu i pohodové prostředí se postaráme.
Od 12:00 do 15:30 v Impact Hub Ostrava
Pátek 22. 11. 2019: Hackathon
Dopolední část lehce věnujeme úvodnímu oprášení sobotního worksopu, vybalíme na stůl témata konverzace s umělou inteligencí, vytvoříme týmy a začneme se štafetou martonu, ve kterém oživíme asistenty. Na závěr akce nebudou chybět interaktivní prezentace týmu a jejich asistentů - to bude čas vyhodnotit toho nejzajimávějšího. Celodenní občerstvení, vyladěná wifi a pohodové prostředí je zajištěno.
Od 9:00 do 18:30 v Impact Hub Ostrava
Jdu do toho s: *
Týmy na hackathonu jsou 3 - 4 členné. Pokud do toho jdete jako tým, první volba je pro vás jako stvořená. Pokud zatím tým nemáš, pojď do druhé volby a v pátek jej spolu s dalšími společně vytvoříme.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Impact Hub. Report Abuse