Prihlasovanie účastníkov na konferenciu:    Význam živnostenského podujatia pre ekonomiku a spoločnosť                                                                Kedy: dňa 15.3.2024                                                 Kde: Konferenčná sála - Hotel Loft, Štefánikova 4, 811 05 Bratislava.

Slovenský živnostenský zväz organizuje aj tento rok výročnú konferenciu venovanú živnostenskému podnikania. Cieľom podujatia je odborná výmena informácií a poznatkov o význame sektora živnostenského podnikania pre národné hospodárstvo, rozvoj podnikateľských príležitostí, inovácií aj situáciu na trhu práce.

Slovenský živnostenský zväz chce v odbornej diskusii a prednáškach poukázať na skutočný význam živnostníkov pre ekonomiku a hľadať riešenia pre zlepšenie postavenia živnostníkov v spoločnosti, nielen ako podnikateľov, ale aj ako majiteľov rodinných firiem, osobnosti dôležité pre svoj región a odborníkov v ich profesiách.

Podujatie je bezplatné a určené pre podnikateľov z radov živnostníkov a mikropodnikov, budúcich živnostníkov, predstaviteľov štátnej správy, zástupcov zamestnávateľských zväzov a združení a širokú odbornú aj laickú verejnosť.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
E-mail *
Organizácia *
Súhlas so spracovaním osobných údajov SŽZ *
 Podmienky ochrany osobných údajov SŽZ nájdete na tejto adrese.  
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy