Pomóż odkorkować Kamienną Górę. Poprzyj budowę łącznika z drogą S3.
My, mieszkańcy Kamiennej Góry zwracamy się z gorącym apelem o przyjęcie do realizacji bardzo ważnej dla nas inwestycji - budowy łącznika od skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 367 (Kamienna Góra - Borówno/Wałbrzych) z drogą do Jaczkowa (Świebodzic) do węzła drogi S3 – Kamienna Góra Północ przy drodze krajowej nr 5 (Kamienna Góra – Marciszów/Bolków).

W związku z przebiegiem powstającego właśnie odcinka trasy szybkiego ruchu S3 Bolków – Lubawka i lokalizacją w Ptaszkowie węzła Kamienna Góra Północ łącznik taki jest niezbędny dla ograniczenia już dzisiaj bardzo dużego ruchu tranzytowego w północno-wschodniej części Kamiennej Góry. W momencie kiedy wspomniana inwestycja drogowa zostanie oddana do użytku spodziewać należy się drastycznego zwiększenia liczby samochodów, w tym w dużej mierze pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Spowoduje to całkowite zakorkowanie tej części Kamiennej Góry. Części, w której znajduje się duże osiedle zamieszkiwane przez rodziny z dziećmi oraz seniorów. Zwiększenie ruchu w tym rejonie wpłynie bardzo negatywnie na poziom bezpieczeństwa i możliwość swobodnego przemieszczania się.

My, mieszkańcy chcemy nadal bezpiecznie dojść do szkół, sklepów, przychodni, urzędów, kościoła i wielu innych miejsc. Dlatego bardzo prosimy o podjęcie decyzji o budowie wyżej wspomnianego łącznika. Jest on kluczowy nie tylko dla nas i naszego bezpieczeństwa, ale i dla czasu przejazdu i bezpieczeństwa wszystkich tych, którzy jechać będą do i z węzła S3 Kamienna Góra Północ.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Miejscowość *
Zgoda na przetwarzanie danych *
Informacje
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach sondy jest Gmina Miejska Kamienna Góra reprezentowana przez Burmistrza Miasta Kamienna Góra z siedzibą w Kamiennej Górze, Plac Grunwaldzki 1.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów sondy pt. "Pomóż odkorkować Kamienną Górę. Poprzyj budowę łącznika z drogą S3.".

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w sondzie pt. "Pomóż odkorkować Kamienną Górę. Poprzyj budowę łącznika z drogą S3.".
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy