Реєстрація на дводенний практичний тренінг з Ненасильницької комунікації з Евою Рамбалою (26-27 січня 2020 року)
Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на дводенний практичний тренінг з Ненасильницької комунікації* з Евою Рамбалою**, який відбудеться 26-27 січня 2020 року з 10:00 до 18:00.

ВАЖЛИВО! Будь ласка, зверніть увагу, що участь у цьому тренінгу можлива лише за умови проходження одноденного теоретичного тренінгу з Ненасильницької комунікації.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу становить 5500 грн.
Кількість учасників у групі - до 20 осіб. Щоб зарезервувати за собою місце на тренінгу, необхідно здійснити попередню оплату в повному обсязі. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Дата: 26-27 січня 2020 року
Час: 10:00-18:00 (обідня перерва з 13:30 до 14:30)
Місце: Київ, місце проведення уточнюється

З орієнтовною програмою тренінгу Ви можете ознайомитись за посиланням: http://nvc.empatia.pro/uk

Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 442 07 83 (Світлана) або електронною поштою info@empatia.pro

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

* Ненасильницька комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру з Ненасильницької комунікації (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, засновником методу та автором славнозвісної книги "Мова життя. Ненасильницька Комунікація". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.
Ваше ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Ваше прізвище *
Your answer
Ваш контактний номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви? *
Вкажіть, будь ласка, місто / село, область
Your answer
Сфера Вашої професійної діяльності *
Сфера / компанія / посада
Your answer
Як Вас можна знайти в соціальних мережах (посилання у facebook, LinkedIn)?
Your answer
Звідки Ви дізнались про тренінг з Ненасильницької комунікації?
Чи хотіли б Ви отримувати на e-mail інформацію про наші освітні заходи (проекти, тренінги, інші освітні програми)? Якщо так, то то яка тематика Вам цікава?
Чи готові Ви залишити відео-відгук (Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Ваші запитання та побажання організаторам (за бажанням)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy