VaryANT Genç Gönüllüler Programı Başvuru Formu
Sevgili Gençler,

Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak, sizleri sadece geleceğin liderleri olarak değil, bugünün de yaşayanları ve hayatın paydaşları olarak görüyoruz. Bu nedenle sizlere sunduğumuz hizmetler kadar; projelerimize katılımınız ve karar aşamalarında bulunmanız da gençlik çalışmalarımızın özünü oluşturmaktadır. Bu anlayışımızın gereği, yürüttüğümüz gençlik çalışmalarında fikirlerinizi alarak sürece dahil olmanızı sağlamak ve sizlerle birlikte yaratıcı, yenilikçi ve sosyal ihtiyaçlara cevap veren projeleri hayata geçirebilmek amacıyla “VaryANT Genç Gönüllüler Programı”nı başlatıyoruz.

Siz gençlerin de bir proje fikri varsa ve bu projeyi hayata geçirmek, gençlik alanında düzenlenen etkinliklerde ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın çalışmalarında yer almak istiyorsanız, VaryANT Genç Gönüllüler Programı’na bekliyoruz.

Sizlerle birlikte keyifli bir ortamda yapacağımız çalışmalar için fikirleriniz alınacak ve bu çalışmalar gücümüze güç katacaktır. Çünkü #BizBirlikteYaparız ve #BizBirlikteGüçlüyüz

(VaryANT Genç Gönüllüler Programı, 14-30 yaş arası kişilere yöneliktir. Programa başvuru yapan gençlere yönelik tanışma ve eğitimler planlanmıştır. Sorularınız için genclik@antalya.bel.tr adresinden ya da 0242 321 24 70 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.)
1. TC. Kimlik No *
2. Ad Soyad *
3. Doğum Tarihi
MM
/
DD
/
YYYY
4. Telefon Numarası *
5. E-posta Adresi *
6. Sosyal Medya Hesaplarınız *
Required
7. Eğitim Durumu *
8. Okul Adı ve Bölümü (Öğrenci ya da mezun olunan okul ve bölüm) *
9. Çalışma Durumu *
10. Çalıştığı Kurum Adı ve Görevi
11. İlçe *
12. Adres *
13. Hangi alanlarda gönüllü olarak çalışmak istersiniz? *
Required
14. Hangi alanlarda katkı sunabilirsiniz? *
15. Antalya'da gençlere yönelik ne gibi projeler görmek istersiniz ? *
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (KVKK) ilgili hükümlerine uygun olarak; VaryANT Genç Gönüllüler Programı için ihtiyaç duyulan kişisel verilerimin program kapsamında ilgili birim tarafından kullanılmasını kabul ve beyan ederim. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy