Pieteikšanās Kultūras kanona konkursam Kultūras vērtību sardzē: radīt savu kultūras kanona vērtību drošības atslēgu"
Latvijas Kultūras akadēmija aicina 10.–12. klašu skolēnus pieteikties Latvijas kultūras kanona konkursam “Kultūras vērtību sardzē: radīt savu kultūras kanona vērtību drošības atslēgu” un radīt inovatīvus, praktiskus un ikvienam pieejamus kultūras vērtību aizsardzības  paņēmienus un scenārijus. Lai pieteiktos konkursam, līdz 17. novembrim ir jānokomplektē komanda trīs skolēnu un viena skolotāja sastāvā un jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma forma.

Šī gada Kultūras kanona konkursa mērķis ir sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu, tā sociālā, ekonomiskā un radošā potenciāla izmantošanu, Latvijas kultūras kanonā nosaukto vērtību aktualizēšanu, pievērst uzmanību sabiedrības kultūras procesu daudzveidībai un vērtību sistēmu atšķirībām, kā arī veicināt skolēnu radošumu un pilsonisko līdzdalību Latvijas kultūrtelpas veidošanā.   Ar konkursa norises gaitu var iepazīties Latvijas Kultūras kanona mājaslapā www.kulturaskanons.lv, Facebook lapā https://www.facebook.com/kulturaskanons un Latvijas Kultūras akadēmijas mājaslapā www.lka.edu.lv.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, aicinām sazinieties ar konkursa sabiedrisko attiecību speciālisti Aiju Lūsi, tālr. 29107218, aija.luse@lka.edu.lv  .
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Reģions *
Pārstāvētā skola *
Skolotājs / -a *
Komanda (skolēnu vārdi / uzvārdi, klases) *
Kontakttelefons *
E-pasts *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy