Vnitřní úklid a předvánoční vyladění
Pomalu, ale jistě se uzavírá další rok, čeká nás období nejkratších dní a dlouhých nocí. Nadchází zima, období odpočinku a klidu.
Konec roku je zároveň obdobím úklidu, uzavírání, dokončování a ukončování.
Na našem semináři nabídneme možnost to vnější ukončování umocnit prožitkem vnitřního úklidu, uvědomění si, co nám uplynulý rok přinesl a roztřídit, co si chceme ponechat a dále rozvíjet a co chceme uzavřít, s klidným svědomím nechat ve starém roce a tím udělat místo novému.
Seminář nás tak připraví na toto klidné období konce roku a začátek nového.
Na semináři budeme propojovat možnosti bioenergetického cvičení a kreativního tvoření a tím tento prožitek prodchne naše tělo, mysl i hlubiny našeho nitra.
Co vás čeká?
Nejdříve se vyladíme na přítomný okamžik, uvolníme tělo i mysl pomocí cvičení, relaxace a hry s barvami. Po vnitřní rekapitulaci uplynulého roku, roztřídění a vnitřním úklidu bude následovat rituál, při kterém odložíme nepotřebné a připravíme místo pro to, co v životě potřebujeme. Cvičení a pohybové aktivity se budou střídat s tvůrčí činností a sdílením.

Termín:
6.12. 2018 - 14:00 - 18:00 v Kavarně Matky sobě, Bartolomějská, Kutná Hora, Cena semináře je 500 Kč při platbě předem nebo 600 Kč na místě.
15.12.2018 - 10:00 - 18:00 hod v centru Altán v Zahradě, Baranova 31, Praha 3, Cena semináře je 1000 Kč při platbě předem nebo 1200 Kč na místě.

Co s sebou: karimatku, pohodlné oblečení, tenkou deku, šátek na oči.
Na místě bude k dispozici bude čaj, voda, výtvarné potřeby.
Vaše jméno a příjmení
Váš e-mail
Vaše telefonní číslo
Na který termín se hlásíte?
Jak jste se o akci dozvěděli?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy