Testy oświetlenia jaskiniowego (czołówek)
W ramach II Ogólnopolskiego Forum Speleo które odbędzie się 23-25 marca 2018 w Chęcinach zostaną przygotowane testy oświetlenia jaskiniowego (czołówek). Zapraszam do ankiety i dziękuję za pomoc.
1. Jakiego oświetlenia używasz w jaskini jako główne: *
Your answer
2. Podaj jak najwięcej znanych Ci parametrów swojego głównego światła (lub link do strony internetowej) - moc, natężenie, kąt świecenia, dyfuzor, uwagi:
Your answer
3. Jakiego oświetlenia używasz w jaskini jako zapasowe: *
Your answer
4. Podaj jak najwięcej znanych Ci parametrów swojego zapasowego światła (lub link do strony internetowej) - moc, natężenie, kąt świecenia, dyfuzor, uwagi:
Your answer
5. Jaki rodzaj zasilania używasz : *
Required
6.Podaj jak najwięcej znanych Ci parametrów swojego źródła zasilania (lub link do strony internetowej) - typ, producent, model, pojemność
Your answer
7. Jestem grotołazem / grotołazką (z kartą taternika jaskiniowego) : *
Jeżeli nie posiadasz karty taternika i nie jesteś kursantem ale uprawiasz czynnie taternictwo jaskiniowe proszę wybierz opcję Inne (Other). Podaj również jak długo chodzisz po jaskiniach.
8. Jak często "uprawiasz" taternictwo jaskiniowe *
Oszacuj średnią Twoją aktywność jaskiniową w przeciągu ostatnich kilku lat.
9. Oświetlenie do fotografowania
Jeżeli fotografujesz w jaskiniach podaj informacje nt używanych oświetleń
Your answer
10. Czy chcesz i możesz pomóc nam w testach?
11. Twoje dane
Jeśli podasz nam swoje dane, będziemy mogli skontaktować się z Tobą w razie wątpliwości. Podanie danych jest opcjonalne. Nie będziemy wysyłali żadnej korespondencji niezwiązanej z testami. Imię i nazwisko/ksywka, adres e-mail:
Your answer
12. Uwagi i Inne
Tutaj wpisz Twoje pomysły, propozycje lub oczekiwania wynikające z testu oświetlenia oraz więcej danych na temat Twojego oświetlenia oraz doświadczenia jaskiniowego
Your answer
Inne informacje
Głównym parametrem testowanym będzie stosunek mocy natężenia oświetlenia (nie tylko w centralnym jego punkcie) do czasu jak również spadku napięcia zasilania w tych samych warunkach pomiarowych.
Pomierzone zostaną także pola i kąty natężeń oświetlenia jak również temperatury.
Wszystkie te parametry w połączeniu z ceną, wymiarami i wagą oświetlenia pozwolą nam łatwiej podjąć decyzję co wyboru optymalnego oświetlenia dla naszej działalności.
Tomi - Tomasz Pawłowski - STJ KW Kraków
Wybór oświetlenia należy do Ciebie, pomóż nam je porównać
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service