Pieteikšanās veidlapa 2019.g. rudens kursiem
Aizpildot šo veidlapu, Jūs izsakāt interesi piedalīties ģimenes atbalsta biedrības “Ģimenes akadēmija” kursā "Pirmie burti" (bērni vecumā no 4-7 gadi) par bērnu audzināšanu, kas tiks organizēti 2019. gada rudenī.

Kursu ir izstrādājusi Starptautiskā ģimenes attīstības federācija  (IFFD), kuras mācību programmas vecākiem tiek īstenotas Latvijā kopš 2017. gada.

Kurss sastāv no 7 nodarbībām.Katrā nodarbībā tiek analizēta viena situācija, kurā reālistiski atspoguļoti dažādi jautājumi, ar kurām sastopas ģimenes. Katras situācijas analīzē ietverts pastāvīgais darbs (situācijas risinājumu individuāla meklēšana, vīra un sievas kopīgā apspriede, neformālā apspriede kopā ar dažam kursa ģimenēm) un tikšanās klātienē kopā ar citām kursa ģimenēm. Kopējās tikšanās laikā moderatoru vadībā tiek  apspriesti situācijas galvenie fakti, problēmas un risinājumi. Šajā procesā laulātie pāri mācas viens no otra un no citām ģimenēm, daloties pieredzē par reālām, izaicinošām ģimenes situācijām, izmantojot arī izstrādāto atbalsta materiālu. Pāri veido arī pieredzi savstarpēji pārrunāt un saskatīt iespējas uzlabojumiem bērnu audzināšanā. Katras situācijas analīzei kopā tiek veltītas divas nedēļas. Programmas metodika prasa, lai kursā piedalītos abi vecāki kopā.

Ar kursa “Pirmie burti” tēmām var iepazīties šeit (http://gimenesakademija.lv/wp2/macibu-programmas/pirmie-burti/). Dalība kursā ir par ziedojumu.

Dalībnieki var izvēlēties piedalīties kursā Rīgā vai Salaspilī. Klātienes nodarbību laiks un vieta:
Rīgā: sestdienās, plkst. 10:00-11:30: ievadnodarbība: 14. sept. Kursa nodarbības: 28. sept., 12. un 26. okt., 9. un 23. nov. un 7. un 14. decembris. Adrese: Baložu iela 6, Rīga (Āgenskalna rajonā)
Salaspilī: pirmdienās, plkst. 19:00-20:30: ievadnodarbība: 16. sept. Kursa nodarbības: 30. sept., 14. un 28. okt., 2. un 25. nov. un 9. decembris. Adrese: Salaspils Sociālajā centrā, Skolas iela 7, Salaspils.

Kontakti: info@gimenesakademija.lv
Rīgā: 29110526 (Inga)
Salaspilī: 2564418 (Ilze) vai 29124221 (Mārtiņš)

Papildus informācija: www.gimenesakademija.lv 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bez nosaukuma
Vārdi/uzvārdi *
(Nepieciešams, lai abi vecāki piedalās)
Kontakti: e-pasts *
(Tiks izmantoti tikai dalībnieku informēšanai par nodarbības norisi un kursa materiālu nosūtīšanai)
Kontakti: telefona numurs *
(Tiks izmantoti tikai dalībnieku informēšanai par nodarbības norisi un kursa materiālu nosūtīšanai)
Kurā pilsētā Jūs vēlaties apmeklēt kursa klātienes nodarbības? *
Required
Pēc vajadzības varētu organizēt bērnu pieskatīšanu ar auklīti. Vai tas Jums būtu aktuāli? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy