#GLOBALGUYTALK – VĪRI SĀKSIM SARUNĀTIES
Lai attīstītu un stiprinātu patiesas, atklātas un drosmīgas sarunas starp vīriešiem, 2021. gada pavasarī, vasarā un rudenī biedrība "Tēvi" organizēs plašas diskusijas par tēmām, kas noved pie drošākas vides un sabiedrības mums visiem, kā arī veicina līdztiesīgas un iekļaujošas sabiedrības veidošanos un nostiprināšanos.

Tiksimies plašās diskusijās sarunu festivālā Lampa, sarunās šaurā lokā tiešsaistē un klātienē. Piedāvāsim arī vērtīgas podkāsta intervijas un sarunu pieredzi dabā.

#globalguytalk iniciatīvu Latvijā īstenos Biedrība "Tēvi" ar Zviedrijas vēstniecības, Zviedru institūta un bezpeļņas fonda Make Equal atbalstu. Tās mērķis ir aicināt vīriešus uz sarunām, kas var mainīt ierastos priekšstatus un veicināt dzimumu līdztiesību.


Sekojiet jaunumiem Biedrības "Tēvi" Facebook un Instagram kanālos!
FB: @biedribatevi
IG: @tevi_biedriba
www.tevi.lv
Projektu finansē Zviedru institūts/ Swedish Institute.
Email address *
Tavs: Vārds Uzvārds
Jūsu kontakttālrunis
Norises kurās vēlos piedalīties [var atzīmēt vairākas]
Vai tevi ir kāds jautājums par norisēm?
DATU APSTRĀDE: REĢISTRĒJOTIES DALĪBAI NORISĒM, PIEKRĪTU, KA MANIS SNIEGTIE PERSONAS DATI TIKS IZMANTOTI PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAI (E-PASTU UN/ VAI TELEFONISKAI SAZIŅAI, ELEKTRONISKU MATERIĀLU IZSŪTĪŠANAI) UN INFORMĒŠANAI PAR PASĀKUMIEM. BIEDRĪBA TĒVI APLIECINA, KA PERSONAS DATI NETIKS IZMANTOTI NEKĀDAM CITAM MĒRĶIM, KĀ ARĪ NETIKS NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy