Музички Изведувачи :: Д Фестивал
Официјална форма за пополнување за пријава на музички изведувачи за Д Фестивал 2019
Email address *
Име на музичка група/изведувач *
Лице за контакт (име и презиме) *
Број за контакт *
Членови на бенд (име и презиме) *
Град *
Жанр *
Кратка биографија со остварени настапи во МК и надвор *
Веб-сајт / фејсбук *
Линк од youtube/soundcloud /bandcamp од песна/и *
Прикачи фотографија *
Required
Дополнителни информации
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Password Production. - Terms of Service