Yapay Akademi Başvuru Formu 2021
Merhaba,
Akademi sitemiz olan yapayakademi.com

web sitesi için yazarlar, web sitesinin teknik kısmını düzenleyen teknisyenler ve içerikleri düzenleyen editörlere ihtiyacımız bulunmakta. Aşağıda görevlendirmelerin açıklamaları bulunmaktadır.

Teknisyen; web siteleri için arka planda çalışır. Günlük yada haftalık yedekler, sitelerin bakımı ve güvenliğini takip ederler. Linux işletim sistemi bilgisi, php betik dili bilgisi ve wordpress yazılım bilgisi gerekmektedir.

Editörlük; web sitesinin görünümünden sorumludur. Yazılan , paylaşılan içerikleri kontrol ederler, gerekli yerlerde düzenlemelerde bulunurlar. Editörlük seçiminde web sitenin admin panel bilgileri verilecek ve düzenlenmelere başlanacaktır. Az da olsa wordpress bilgisi gerekmektedir.

Yazarlık; Genel içerikleri paylaşırlar. İstedikleri her konu hakkında paylaşımda bulunabilirler.


NOT: Yazmak istediğiniz bir konu, web sitelerimizde mevcut değilse ilgili kategoriyi bildirip o kategorinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Yazarların günlük en az 1 içerik paylaşmaları gerekmektedir. Siz içeriklerinizi paylaştıkça kendinizi en iyi şekilde geliştireceğinizden emin olabilirsiniz.

Yazar, editör ve teknisyenlerimiz bir grupta toplanacaktır.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tam Ad *
Lütfen Ad, Soyad giriniz
Telefon Numaranız *
E-Mail *
Eğer bir üniversite de okuyorsanız Üniversite - Bölüm - Sınıf bilgilerini yazınız *
Web sitemizde almak istediğiniz görevler? *
Teknisyen; web siteleri için arka planda çalışır. Günlük yada haftalık yedekler, sitelerin bakımı ve güvenliğini takip ederler. Linux işletim sistemi bilgisi, php betik dili bilgisi ve wordpress yazılım bilgisi gerekmektedir.Editörlük; web sitesinin görünümünden sorumludur. Yazılan , paylaşılan içerikleri kontrol ederler, gerekli yerlerde düzenlemelerde bulunurlar. Editörlük seçiminde web sitenin admin panel bilgileri verilecek ve düzenlenmelere başlanacaktır. Az da olsa wordpress bilgisi gerekmektedir.  Yazarlık; Genel içerikleri paylaşırlar. İstedikleri her konu hakkında paylaşımda bulunabilirler.
Required
Eğer Yazarlık Seçtiyseniz, Paylaşmayı düşündüğünüz içerikler? *
Eğer yazarlık Seçtiyseniz, web sitemizde olmayan eklenmesini istediğiniz kategoriler? *
Daha önce deneyimlediğiniz çalışmalar? *
Eklemek istedikleriniz?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy