Zgłoszenie do programu "Biblioteka 500+"
"Biblioteka 500+" to moja inicjatywa, w ramach której chcę przekazałem ponad 500 egzemplarzy mojej książki "Finansowy ninja" do bibliotek w Polsce wskazanych przez Czytelników bloga "Jak oszczędzać pieniądze". Pierwsza edycja tej akcji zakończyła się pełnym sukcesem. Książka jest chętnie wypożyczana a w niektórych bibliotekach ustawiają się kolejki.

AKCJA BĘDZIE KONTYNUOWANA! Zdecydowałem się wysłać kolejne 500 egzemplarzy do kolejnych bibliotek. Nie uda się to jednak bez Waszej pomocy. To mają być biblioteki wokół Was, w Waszych lokalnych społecznościach.

Założenia programu “Biblioteka 500+” są następujące:

- Każda wskazana przez Was biblioteka (na razie limit to 500) otrzyma bezpłatnie jeden papierowy egzemplarz książki “Finansowy ninja”.
- Biblioteka nie będzie ponosiła z tego tytułu żadnych kosztów (wysyłka także po mojej stronie).

Dlaczego to robię? Bo uważam, że mnie stać, zarobiłem wystarczająco dużo i uważam to za dobry sposób zapewnienia szerokiego dostępu do “Finansowego ninja”. Jednocześnie wytrącam w ten sposób wszystkie argumenty osobom, które próbują uzasadnić piractwo rzekomo wysoką ceną książki. Dla jasności: nie ma usprawiedliwienia dla kradzieży książki.

Aby zgłosić bibliotekę do mojego programu musisz skontaktować się z lokalną biblioteką i uzyskać wszystkie podane niżej dane. Numer telefonu komórkowego do pracownika biblioteki oraz jego adres email (lub kontaktowy biblioteczny) są niezbędne. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu i weryfikacji tych zgłoszeń.

Pierwsza wysyłka realizowana była w październiku 2016 r. Kolejna zostanie zrealizowana prawdopodobnie na początku 2017 r. Niemniej jednak już teraz zachęcam do zgłaszania bibliotek. :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Michał Szafrański
http://finansowyninja.pl i http://jakoszczedzacpieniadze.pl

Nazwa biblioteki
Your answer
Adres (ulica)
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
Miejscowość (poczta)
Your answer
Imię i nazwisko pracownika biblioteki (osoba kontaktowa)
Your answer
Telefon komórkowy pracownika biblioteki
Your answer
E-mail pracownika biblioteki
Your answer
Twoje imię i nazwisko (jeśli inne niż powyżej)
Your answer
Twój adres e-mail (jeśli inny niż powyżej)
Your answer
Dodatkowy komentarz (uwagi lub po prostu napisz co chcesz :) )
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms