Zgłoszenie do programu "Biblioteka 500+"
"Biblioteka 500+" to moja inicjatywa, w ramach której przekazałem już około 1000 egzemplarzy mojej książki "Finansowy ninja" do bibliotek w Polsce wskazanych przez Czytelników bloga "Jak oszczędzać pieniądze". Dotychczasowe dwie edycje tej akcji zakończyły się pełnym sukcesem. Książka jest chętnie wypożyczana a w niektórych bibliotekach ustawiają się kolejki.

AKCJA BĘDZIE KONTYNUOWANA! Zdecydowałem się wysłać kolejne egzemplarze do kolejnych bibliotek. Nie uda się to jednak bez Waszej pomocy. To mają być biblioteki wokół Was, w Waszych lokalnych społecznościach.

Założenia programu “Biblioteka 500+” są następujące:

- Każda wskazana przez Was biblioteka (na razie limit do kolejnej wysyłki to 500) otrzyma bezpłatnie jeden papierowy egzemplarz książki “Finansowy ninja”.
- Biblioteka nie będzie ponosiła z tego tytułu żadnych kosztów (wysyłka także po mojej stronie).

Dlaczego to robię? Bo uważam, że mnie stać, zarobiłem wystarczająco dużo i uważam to za dobry sposób zapewnienia szerokiego dostępu do “Finansowego ninja”. Jednocześnie wytrącam w ten sposób wszystkie argumenty osobom, które próbują uzasadnić piractwo rzekomo wysoką ceną książki. Dla jasności: nie ma usprawiedliwienia dla kradzieży książki.

Aby zgłosić bibliotekę do mojego programu musisz skontaktować się z lokalną biblioteką i uzyskać wszystkie podane niżej dane. Numer telefonu komórkowego do pracownika biblioteki oraz jego adres email (lub kontaktowy biblioteczny) są niezbędne. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu i weryfikacji tych zgłoszeń.

UWAGA: NIEZBĘDNE JEST PODANIE KOMPLETU PRAWIDŁOWYCH DANYCH - biblioteki, bibliotekarza i Twoich. Wybrakowane zgłoszenia będą odrzucane.

Pierwsza wysyłka realizowana była w październiku 2016 r. Druga w kwietniu 2017 r. Kolejna zostanie zrealizowana prawdopodobnie we wrześniu 2017 r. Niemniej jednak już teraz zachęcam do zgłaszania bibliotek. :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Michał Szafrański
http://finansowyninja.pl i http://jakoszczedzacpieniadze.pl
Nazwa biblioteki *
Adres (ulica) *
Kod pocztowy *
Miejscowość (poczta) *
Imię i nazwisko pracownika biblioteki (osoba kontaktowa)
Telefon komórkowy pracownika biblioteki *
E-mail pracownika biblioteki *
Twoje imię i nazwisko *
Twój adres e-mail *
Dodatkowy komentarz (uwagi lub po prostu napisz co chcesz :) )
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse