Věda na zkoušku: Letní škola 2019 ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA
kontakt: Mgr. Vladimíra Jurasová, Ph.D.
telefon: 777 138 971
email: mullerovav@fzp.czu.cz
Email address *
Termín kurzu
*
Jméno a příjmení studentky/studenta
*
Your answer
Věk
*
Bydliště
ulice, č.p. *
Your answer
město, PSČ *
Your answer
Škola
název školy, město
*
Your answer
Ubytování *
Ubytování bude zdarma zajištěno pro všechny účastníky na kolejích ČZU v areálu školy (4 noci). Vzhledem k večernímu programu doporučujeme využít ubytování na kolejích.
Stravování
Účastníci si hradí sami. U registrace bude vybírána částka cca 2000 Kč na stravování, které bude zajištěno v areálu ČZU (zahrnuje 4× snídani, 5× oběd, 4× večeři, raut, pití na exkurzi). Částka bude upřesněna.
*
Kontakt na rodiče nebo zákonné zástupce
jméno a příjmení (1) *
Your answer
telefon (1) *
Your answer
jméno a příjmení (2)
Your answer
telefon (2)
Your answer
Doplňující informace pro pořadatele - speciální požadavky
např. zdravotní omezení, speciální požadavky na ubytování, speciální nároky na stravování atd.
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
1. Udělujete tímto souhlas Fakultě životního prostředí se sídlem Kamýcká 129, Praha 6 - Suchdol (dále jen „Pořadatel“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresu bydliště, e-mail, telefonní číslo. 2. Jméno, příjmení, adresa bydliště, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem pořádání letního kurzu Věda na zkoušku. Osobní údaje budou pořadatelem zpracovány po dobu trvání letního kurzu. 3. S výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje organizátora mullerovav@fzp.czu.cz 4.Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: a) vzít souhlas kdykoliv zpět, b) požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, c) požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, d) vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, e) požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, f) v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Souhlasím s informováním o dalších aktivitách pořadatele, které jsou realizovány v rámci spolupráce se základními a středními školami.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service