Labas, MOderniste!
Sveikiname prisijungus prie MOdernistų! MOdernistas – tai atviras, drąsus, laisvas, pirmas – toks, kaip ir MO muziejus.

Užpildykite registracijos formą, įvesdami MOdernisto kortelės numerį ir asmeninę informaciją – prisijunkite prie MOdernistų!

MOdernisto kortelės numeris *
Your answer
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Telefonas *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Miestas *
Your answer
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Sutinku dėl savo asmens duomenų (vardo, pavardės, telefono numerio, el. pašto adreso, gimimo datos, gyvenamojo miesto) tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais. *
Required
Taisyklės
1. MOdernisto pasiūlymai yra aktyvuojami, kai kortelės savininkas užpildo registracijos formą.
2. Kortelės kodas gali būti registruojamas tik vieną kartą.
3. MOdernisto kortelės pasiūlymai yra asmeniniai ir neperduodami kitiems asmenims.
4. Su MOdernisto kortele gausite:
• neribotą nemokamą parodų lankymą;
• nemokamą renginių, į kuriuos patenkama su muziejaus bilietu, renginių lankymą;
• 10 % nuolaidą visoms MO muziejaus knygoms kortelės galiojimo laiku;
• ypatingus pasiūlymus ir nuolaidas MO parduotuvėje, kavinėje ir renginiams;
• išskirtinę MO informaciją, skirtą tik MOdernistams.
5. Pasikeitus kontaktinei informacijai (el. pašto adresui ar telefono nr.) prašome informuoti mo@mo.lt, kad galėtumėte gauti informaciją ir pasiūlymus.
6. Eidami į MO muziejų, nepamirškite MOdernisto kortelės.
Asmens duomenų apsauga
Jūsų asmens duomenis tvarkysime MOdernisto kortelės administravimo ir aptarnavimo tikslu bei tiesioginės rinkodaros tikslu. Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais saugosime ir tvarkysime 3 metus nuo paskutinio naujienlaiškio atidarymo. Informuojame, kad bet kada galėsite atsisakyti mūsų naujienlaiškių kreipdamiesi el. paštu [mo@mo.lt] arba tiesiog paspaudę mygtuką „Atsisakyti naujienlaiškio“, kurį rasite kiekvieno mūsų siunčiamo naujienlaiškio apačioje. Jūsų asmens duomenis MOdernisto kortelei administruoti ir aptarnauti saugosime ir tvarkysime tol kol turite galiojančią MOdernisto kortelę ir tris metus po kortelės galiojimo pabaigos.

Jūsų asmens duomenų valdytojas bus VŠĮ MO muziejus (adresas Literatų g. 8, 01125 Vilnius). Jūsų asmens duomenys nebus atskleisti jokiems asmenims, išskyrus MO muziejaus partnerius, be kurių negali būti sklandžiai teikiamos paslaugos. Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, debesijos paslaugų teikėjai ir pan. Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms.

Jūs turite teisę prašyti, kad leistume susipažinti su duomenimis ir juos ištaisytume arba ištrintume, arba apribotume duomenų tvarkymą, arba teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant teisės aktų reikalavimus, Jūs turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MO muziejus. Report Abuse - Terms of Service