проект «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя»
ПОПЕРЕДНІЙ АНОНС: Херсонська обласна організація Товариство Червоного Хреста України розпочала роботу над проектом «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя» головною метою якого є психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, пораненим військовослужбовцям та членам сімей демобілізованих військовослужбовців,
Проектом передбачено проведення волонтерами, що пройшли навчання, груп взаємодопомоги, майстер-класів, залучення до різнопланових суспільно-корисних заходів в районах області з метою допомогти учасникам впоратись з наслідками травмуючих подій, запобігти накопиченню негативних емоцій, тривоги, стресу, відновити віру у власні сили; сприяти соціальній реінтеграції.
Запрошуємо на безкоштовний тренінг з підготовки ведучих груп взаємодопомоги працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, шкільних психологів, активістів з числа внутрішньо переміщених осіб/демобілізованих військовослужбовців, членам їх сімей, представників громадських організацій. Учасникам тренінгу будуть надані сертифікати.
Тренінг проходитиме у м. Херсон 9 -10 червня 2017 року, (місце проведення: Херсон, Московська, 30).
Витрати пов’язані з проживанням, харчуванням та проїздом учасників заходу забезпечує приймаюча сторона. Просимо звернути увагу що, організатори повертають кошти за проїзд на тренінг та у зворотний бік за умови наявності оригіналів квитків, придбаних через касові апарати автостанцій.
Для відбору учасників тренінгу, до 25 травня 2017 року надайте відповіді на питання нижче:
Анкета учасника (ці) тренінгу з підготовки фасилітаторів груп взаємодопомоги для постраждалих від конфлікту на Сході
прізвище ім’я по батькові *
Your answer
Згода на накопичення, обробку, використання персональних данних
Доводимо до Вашого відома, що заповнюючи анкету потенційного учасника заходу, Ви маєте надати згоду на накопичення та обробку і використання своїх персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010. Ваші персональні дані накопичуються та обробляються з метою: обліку наданих послуг / проведених заходів, отримання статистичної інформації щодо кількості учасників заходів та наданих їм послуг / проведених заходів, оптимізації організаційних процесів, покращення і розвитку надання послуг / проведення заходів відповідно до отриманої статистичної інформації, узагальнення інформації та формування звітності у знеособленому вигляді, відповідно до інших норм чинного законодавства України.
*
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний телефон (в форматі 0ХХ -ХХХ-ХХ-ХХ) *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Посилання на сторінку у соціальній мережі (Facebook/Вконтакте, якщо є)
Your answer
Місце проживання (місто/селище) *
Your answer
Місце навчання/роботи *
Your answer
Чи є Ви членом громадської організації, ініціативної групи? (якщо так - вкажіть повну назву)
Your answer
Чи є у Вас досвід роботи волонтером або участі в проведенні масових заходів? Якщо є досвід, то коротко напишіть які заходи і коли проводили. *
Your answer
Чи є у Вас досвід проведення інших заходів (майстер-клас, творче зайняття, інформаційна сесія, тренінг, група взаємодопомоги?) Зазначте тематику та для кого ви проводили? *
Your answer
Чому хочете взяти участь у навчанні? (дайте розвернути відповідь) *
Your answer
З якою цільовою категорією Вам зручно (ви би хотіли) працювати в проекті?(можна відмітити декілька пунктів) *
Required
Чи знаєте ви про діяльність Товариства Червоного Хреста України? (принципи роботи, напрямки діяльності та ін.)? *
Your answer
В чому на Вашу думку полягає волонтерська діяльність? *
Your answer
Чому Ви вирішили стати волонтером, що очікуєте від цієї діяльності? *
Your answer
Чи є потреба у поселенні в готелі в м.Херсон? *
Чи у Вас особливі потреби в харчуванні?
Your answer
Орієнтовна вартість проїзду до м.Херсон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms