проект «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя»
ПОПЕРЕДНІЙ АНОНС: Херсонська обласна організація Товариство Червоного Хреста України розпочала роботу над проектом «Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя» головною метою якого є психосоціальна підтримка внутрішньо переміщеним особам, пораненим військовослужбовцям та членам сімей демобілізованих військовослужбовців,
Проектом передбачено проведення волонтерами, що пройшли навчання, груп взаємодопомоги, майстер-класів, залучення до різнопланових суспільно-корисних заходів в районах області з метою допомогти учасникам впоратись з наслідками травмуючих подій, запобігти накопиченню негативних емоцій, тривоги, стресу, відновити віру у власні сили; сприяти соціальній реінтеграції.
Запрошуємо на безкоштовний тренінг з підготовки ведучих груп взаємодопомоги працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, шкільних психологів, активістів з числа внутрішньо переміщених осіб/демобілізованих військовослужбовців, членам їх сімей, представників громадських організацій. Учасникам тренінгу будуть надані сертифікати.
Тренінг проходитиме у м. Херсон 9 -10 червня 2017 року, (місце проведення: Херсон, Московська, 30).
Витрати пов’язані з проживанням, харчуванням та проїздом учасників заходу забезпечує приймаюча сторона. Просимо звернути увагу що, організатори повертають кошти за проїзд на тренінг та у зворотний бік за умови наявності оригіналів квитків, придбаних через касові апарати автостанцій.
Для відбору учасників тренінгу, до 25 травня 2017 року надайте відповіді на питання нижче:
Анкета учасника (ці) тренінгу з підготовки фасилітаторів груп взаємодопомоги для постраждалих від конфлікту на Сході
прізвище ім’я по батькові
Your answer
Згода на накопичення, обробку, використання персональних данних
Доводимо до Вашого відома, що заповнюючи анкету потенційного учасника заходу, Ви маєте надати згоду на накопичення та обробку і використання своїх персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010. Ваші персональні дані накопичуються та обробляються з метою: обліку наданих послуг / проведених заходів, отримання статистичної інформації щодо кількості учасників заходів та наданих їм послуг / проведених заходів, оптимізації організаційних процесів, покращення і розвитку надання послуг / проведення заходів відповідно до отриманої статистичної інформації, узагальнення інформації та формування звітності у знеособленому вигляді, відповідно до інших норм чинного законодавства України.
Дата народження
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний телефон (в форматі 0ХХ -ХХХ-ХХ-ХХ)
Your answer
Адреса електронної пошти
Your answer
Посилання на сторінку у соціальній мережі (Facebook/Вконтакте, якщо є)
Your answer
Місце проживання (місто/селище)
Your answer
Місце навчання/роботи
Your answer
Чи є Ви членом громадської організації, ініціативної групи? (якщо так - вкажіть повну назву)
Your answer
Чи є у Вас досвід роботи волонтером або участі в проведенні масових заходів? Якщо є досвід, то коротко напишіть які заходи і коли проводили.
Your answer
Чи є у Вас досвід проведення інших заходів (майстер-клас, творче зайняття, інформаційна сесія, тренінг, група взаємодопомоги?) Зазначте тематику та для кого ви проводили?
Your answer
Чому хочете взяти участь у навчанні? (дайте розвернути відповідь)
Your answer
З якою цільовою категорією Вам зручно (ви би хотіли) працювати в проекті?(можна відмітити декілька пунктів)
Required
Чи знаєте ви про діяльність Товариства Червоного Хреста України? (принципи роботи, напрямки діяльності та ін.)?
Your answer
В чому на Вашу думку полягає волонтерська діяльність?
Your answer
Чому Ви вирішили стати волонтером, що очікуєте від цієї діяльності?
Your answer
Чи є потреба у поселенні в готелі в м.Херсон?
Чи у Вас особливі потреби в харчуванні?
Your answer
Орієнтовна вартість проїзду до м.Херсон
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms