Пријава "Форум за успешно наследување на семејни бизниси"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и Презиме: *
Контакт Телефон: *
Контакт Е-меил: *
Место на живеење: *
Возраст: *
Вие сте: *
Доколку сте вработен/а, впишете назив на фирмата или организацијата која ја претставувате? *
Која е вашата професија? *
Што сакате да придонесете на овој форум?
Што очекувате да понесете со себе од овој форум?
Вашите преференции околу исхраната: *
Нешто што не ве прашавме а сакате да го искажете?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy