Майстер-клас із петриківського розпису «Диво калинове»
Хочете опанувати прийоми народного образотворчого мистецтва? Дізнатися про його історію та сьогодення? А ще й власноруч створити мальовку у стилі «Петриківка» за допомогою пензля, гуаші та… кінчиків пальців?! Тоді записуйтеся на майстер-клас, котрий проведе 27 квітня у Гончаренко центрі Людмила Макей.

Пані Людмила - журналістка, письменниця та художниця, членкиня Національної спілки журналістів України. Вона надасть присутнім всі матеріали для майстер-класу. Від вас потрібно лише записатися за формою - https://cutt.ly/UxkI4Vy - дочекатися дзвінка і запрошення із Гончаренко центру, а далі - прийти з бажанням переключити свою увагу з буденних справ на творчість «для душі»!

Якщо вам сподобається і петриківський розпис стане вашим хобі (як це стало у пані Людмили), то ви отримаєте кілька важливих життєвих бонусів водночас. По-перше, потужний антистрес та антидепресант без ліків та рецептів. По-друге, вам ніколи не буде сумно, навіть на самоті. А ще у вас раз і назавжди вирішиться проблема, де взяти подарунок для друзів, знайомих і незнайомих людей. Ви зможете дарувати власноруч розписані та заряджені позитивною енергією сувеніри, аналогів яким не знайти в жодній крамниці!

З огляду на пандемію коронавірусу, Гончаренко центр запросить до участі тільки 15 осіб. Тому заповнюйте анкету і чекайте на дзвінок протягом суботи-неділі. Сам захід відбудеться у вівторок 27 квітня та почнеться об 11.00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (триватиме біля 1,5 години).

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
До участі запрошуються дорослі люди віком 18+
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
MM
/
DD
/
YYYY
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy