Seminář: Jak uspět v těžebním sektoru v Latinské Americe?/ Seminar: How to succeed in the mining sector in Latin America?
Akce se uskuteční 29. ledna 2019 v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu, Politických vězňů 20, Praha 1.
The event will take place on 29th of January 2019 at the Ministry of Industry and Trade of the Czech Republic, Politických vězňů 20, Praha 1.

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zpracováváme Vaše osobní údaje (jméno, příjmení a emailová adresa) v rámci oprávněného zájmu za účelem poskytnutí dalších podrobných informací k semináři "Těžební sektor v Latinské Americe" a šíření pozvánek na další odborné semináře a konference pořádané Oddělením Amerik Ministerstva průmyslu a obchodu. V případě, že si nepřejete dostávat informace o budoucích seminářích uveďte do kolonky Poznámka.
In conformity with the Regulation (EU) 2016/679 on the protection of personal data (the “Regulation”) lays down rules on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data we are processing your personal data (name, surname, email address) in order to provide you with the detailed information about the seminar "Mining sector in Latin America" and distribution of other invitations to the specialized seminars and conferences organized by the Americas Unit of the Ministry of Industry and Trade. In case you do not want to obtain information about the future seminars, please indicate that in the field "Note" below.

Název firmy/Instituce/Name of the company/Institution: *
Your answer
Obor činnosti/Field of your activity: *
Your answer
Příjmení/Surname: *
Your answer
Jméno/Name: *
Your answer
Platný email/Valid email adress: *
Your answer
Případné dotazy či komentáře/Questions or comments:
Your answer
Poznámka/Note:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service