Бій під Крутами: Як це було?
Регіональний центр наукових досліджень запрошує містян на "Історичний лекторій", який відбудеться у п'ятницю, 27  січня і почнеться о 14.00 у приміщенні освітньо-культурного простору "Гончаренко центр".

Тема зустрічі - "Бій під Крутами: Як це було?" - приурочена до бойових дій, які точилися у січні 1918-го року, неподалік Києва. Одночасно з тими подіями у Києві розпочалося третє більшовицьке повстання. Спікер - історик Сергій Мілютін.
Щоб завітати на лекцію, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - http://surl.li/enkme і без нагадувань приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".
Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр припиняє роботу, а ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напишіть вашу електронну пошту, будь ласка *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Напишіть, будь ласка, дату, місяць і рік народження *
Ми запрошуємо на заходи людей віком 18+
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку мене та моїх дітей відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy