Zgłoszenie do programu profilaktyki wad wzroku dzieci i młodzieży w wieku 5-26 lat
Celem programu jest wyposażenie w BEZPŁATNE OKULARY (szkła + oprawki) dzieci i młodzieży w wieku 5-26 lat. Uczestnikami programu mogą być osoby, które posiadają zdiagnozowaną wadę wzroku bądź istnieje podejrzenie nieprawidłowości widzenia. Badania przesiewowe są bezbolesne i odbędą się w wyznaczonym termie na terenie gminy Jeżowe. Przeprowadzane są przez Essilor Polonia według ściśle określonej procedury przygotowanej zgodnie z międzynarodowymi standardami. Uczestnicy, u których wykryte zostanie podejrzenie wady wzroku, będą mogli wybrać oprawę okularową (w dniu badania) oraz zostaną skierowani na badanie okulistyczne. Następnie powinni udać się w własnym zakresie do lekarza okulisty w celu uzyskania recepty, którą należy przekazać niezwłocznie Koordynatorowi. Jeśli zostałeś zakwalifikowany do programu i posiadasz już receptę skontaktuj się z Koordynatorem projektu.
Z powodu dużego zainteresowania projekt został powiększony o 100 dodatkowych miejsc, dlatego o możliwości dołączenia do programu decyduje KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i zgłoszenia.
Po zakwalifikowaniu się do program Koordynator skontaktuje się e-mailowo z Uczestnikami w celu dopełnienia formalności. W przypadku zapytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem - Sylwią Wyka (sylwia.maria.wyka@gmail.com).
Brak e-maila zwrotnego jest równoznaczny z brakiem zakwalifikowania się do projektu.
Imię i nazwisko zgłaszającego *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Adres korespondencyjny *
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Imię i nazwisko zgłaszanej osoby
Your answer
Data urodzenia zgłaszanej osoby
MM
/
DD
/
YYYY
Czy osoba zgłaszana posiada zdiagnozowaną wadę wzroku?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy