Férová snídaně 2023 - registrace
Super, že se chcete připojit mezi organizátorky a organizátory letošní Férové snídaně, a podpořit tak společnou akcí pěstitele kávy, kakaa nebo banánů po celém světě! Po registraci Vám zavoláme, přidáme pak místo na mapu a v dubnu pošleme organizační balíček.

Dík za vaše zapojení! Standa z Fairtrade ČS (stanislav.kominek@fairtrade.cz)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení *
Organizace
Čemu se pracovně věnujete
Ať máme přehled, kdo se pouští do organizace Férové snídaně (např. učitel/ka, úředník/ce, student/ka...)
Email *
Telefon: *
Město konání *
Místo konání Férové snídaně (slunečno): *
Napište název parku nebo náměstí, kde se u vás bude piknikovat za pěkného počasí (např. Havlíčkův park u altánu)
GPS adresa
Napište přesnou GPS adresu piknikovací místa za slunečného počasí (např. 49.207600, 16.608178), bez toho vás nemůžeme dát na mapu (lze později změnit). GPS adresu zjistíte jednoduše třeba zadáním bodu na www.mapy.cz.
Místo konání Férové snídaně (deštivo):
Napište název krytého místa, kde se u vás bude piknikovat za deštivého počasí (např. kavárna U lípy nebo altán v parku), snad na to nedojde, ale pokud by pršelo, bylo by škoda neukázat, že stojíme za pěstiteli ve světě.
Čas začátku *
Férová snídaně se letos koná dopoledne v sobotu 13. května 2023, v kolik hodin se u vás bude začínat? (např. 10:00)
Tip na prodejní místo
Do mapy můžeme připsat i váš tip, kde lokální a fairtradové dobroty v okolí nakupujete (např. Lidl Blansko, fairtradové banány)
Adresa pro balík *
Napište nám prosím poštovní adresu, kde vás zastihne organizační balíček. Budou tam vlaječky pro označení místa, pár plakátů a brožurek, samolepky a navigační šipky.
Ochrana osobních údajů
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro Vaši registraci a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání či se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@fairtrade.cz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fairtrade Česko a Slovensko. Report Abuse