Formularz rejestracji do Akademii Akupunktury Kosmetycznej 2021
Szanowni Państwo,
dziękujemy za zainteresowanie Akademią Akupunktury Kosmetycznej w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej w Krakowie.

Chcemy Ci zaproponować udział w czerech szkoleniach, które przeprowadzą Cię przez całą tematykę holistycznego podejścia do zdrowia i urody, począwszy od kwestii wstępnych związanych z teorią kosmetologii chińskiej aż po specjalistyczne kursy praktyczne.

Program naszej Akademii całościowo ułożony jest tak, aby przybliżyć tematykę azjatyckiego podejścia do pielęgnacji zdrowia i urody osobom, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z medycyną chińską i akupunkturą. Krok po kroku wyjaśniamy kwestie teoretyczne i będziemy praktykować w parach techniki nakłuć.

Wiemy, że najważniejsze jest nabycie praktyki pod okiem doświadczonego wykładowcy, zatem w ramach zaproponowanego przez nas programu nauczania każdy kursant podczas ostatniego modułu kształcenia będzie miał możliwość samodzielnego wykonania całego zabiegu. Wykonanie tego zabiegu będzie jednocześnie miało walor egzaminu praktycznego.

CENA ZA UDZIAŁ W CYKLU 4 KURSÓW AKADEMII AKUPUNKTURY KOSMETYCZNEJ:
W promocyjnej cenie do 31 stycznia 2021 roku - 4900 zł - zamiast 6500 zł!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową (itcm.krakow@gmail.com) lub telefoniczną (lek. Wiktoria Zwinczewska, tel. 501 306 537).
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy