Круглий стіл на тему Зміни в сімейному законодавстві""
Колеги!
Комітет ААУ з сімейного права розпочинає свою роботу в новому 2020 році та запрошує Вас 20» лютого о 16 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Прес-центр Національної спілки журналістів України) на круглий стіл на тему «Зміни в сімейному законодавстві», де ми обговоримо:
1. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння формуванню відповідального батьківства».
2. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання Україною Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей» (номер та дата реєстрації: №1192 від 29.08.2019; сесія реєстрації: 1 сесія IX скликання; включено до порядку денного: 36-ІХ від 10.09.2019).
3. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни постійного місця проживання дитини та заборони спілкування з дитиною одному з батьків» (номер та дата реєстрації: №2663 від 20.12.2019, сесія реєстрації: 2 сесія IX скликання).
Прізвище та ім'я *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Ваші пропозиції/побажання/зауваження.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy