BISCUP 2021 - Diecézní setkání mládeže v Ostravě
POZOR! ZMĚNA!
Z důvodu aktuální epidemiologické situace bude diecézní setkání mládeže Biscup 2021 probíhat pouze v sobotu! Dále je nutné, abyste při registraci předložili potvrzení o negativním testu z testovacího zařízení (platí i pro očkované!). Děkujeme za pochopení.

Chceš po dvou letech koronaviru a zrušených akcí zažít atmosféru Boží přítomnosti a radosti ze setkání s druhými lidmi z tvé diecéze? Chceš načerpat novou inspirace pro svůj život?

Čeká Tě program plný inspirace, modlitby, zajímavých a interaktivních workshopů, budeš mít také jedinečnou možnost setkat se s otce biskupem Martinem Davidem, nebo navázat nová kamarádství a především prohloubit své přátelstv í s Bohem.

Přihlásit se mohou všichni mladí ve věku 14 - 25 let!

Základní cena celého setkání pro ty, kteří se přihlásí předem je 180 Kč.

Biskupství ostravsko-opavské, IČ 654 68 953, se sídlem Kostelní náměstí 3172/1, 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava, bude jako správce osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) zpracovávat osobní údaje uvedené na této přihlášce pro účely vedení evidence účastníků spojené s organizováním této akce, případné úhrady účastnického poplatku, vedení účetnictví a zasílání informací o podobných akcích pořádaných biskupstvím, o které byste mohl/a mít zájem. Osobní údaje jsou zpracovávány z titulu plnění smlouvy a plnění zákonné povinnosti. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Biskupství jmenovalo pověřence pro ochranu osobních údajů. Tímto pověřencem je: Lexius advokáti s.r.o. IČO: 046 66 933 Sídlo: Na Podkovce 281/10, 147 00 Praha 4 – Podolí Pobočka: Thákurova 676/3, 160 00 Praha 6 – Dejvice Odpovědná osoba: JUDr. Jakub Kříž, Ph.D., advokát Kontaktní údaje pověřence Adresa: Thákurova 676/3, 160 00 Praha 6 – Dejvice E-mail: gdpr@lexius.cz Telefon: + 420 703 142 855 ID datové schránky: kz73igd
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Datum narození *
Typ účastníka *
Required
Farnost *
Děkanát *
Mobilní telefon *
jsem člen Anima Iuventutis, z. s *
Příjezd *
Odjezd *
Chci jídlo *
Required
Stravovací dieta, alergie
Způsob dopravy *
Odkud ses o setkání dozvěděl? *
Poznámka, váš vzkaz
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy