Deklaracja udziału w warsztatach Pracowni Rozwoju Trenerów 2022

Deklaracja to pierwszy krok do udziału w Pracowni Rozwoju Trenerów Odysei Umysłu.

W przeciągu kilku dni na adres każdego, kogo udział został zadeklarowany, wyślemy e-mail zwrotny zawierający link do sklepu Szop Shop Online – w którym trzeba opłacić udział w zajęciach. Można wybrać dogodną formę płatności, a także zaznaczyć potrzebę otrzymania faktury VAT oraz podać dane nabywcy. Ważne, żeby w polu „Identyfikator Deklaracji” wpisać imię i nazwisko osoby, której dotyczy wpłata.

Dla trenerów, którzy zadeklarują udział do 15 października, koszt wyniesie 150 zł/os. (później wzrośnie do 200 zł; formularz pozostanie czynny do 31 października). Dojazdy ani noclegi nie są wliczone w cenę.

Na adres każdego, kogo udział został opłacony, wyślemy e-mail z potwierdzeniem zamówienia albo fakturą VAT (jeżeli o takową poproszono przy zakupie) – a później również informacje o miejscu zajęć.

Spotkanie odbędzie się 19-20 listopada w Gdańsku. Potrwa w sobotę od 13:00 do 19:30 (plus kolacja integracyjna w godz. 20:00-22:00) oraz w niedzielę od 10:00 do 15:00.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko: *
Telefon kontaktowy: *
Reprezentowana Placówka Członkowska - nazwa i miejscowość: *
Czy weźmiesz udział w kolacji integracyjnej dla uczestników warsztatów (wliczonej w cenę)? *
Jeżeli poprzednia odpowiedź brzmi "TAK", to czy masz jakieś ograniczenia dietetyczne, których powinniśmy być świadomi (np. wegetarianizm, weganizm, dieta bezglutenowa itp.)?
[Jeżeli poprzednia odpowiedź brzmi "NIE", pomiń to pytanie.]
Administratorem danych osobowych przekazywanych za pośrednictwem niniejszego formularza jest fundacja Odyssey of the Mind Polska z siedzibą w Gdańsku (80-283), przy ul. Zacnej 10. Informacje o przetwarzaniu rzeczonych danych, w tym o celach i podstawach prawnych, okresie przechowywania oraz przysługujących uprawnieniach, dostępne są na stronie https://odyseja.org/polityka-prywatnosci/ *
Zanim klikniesz "Dalej" - uważnie sprawdź, czy wszystkie powyższe wybory oraz dane są prawidłowe.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy