Kurz - Jak využít dokument ve výuce?
Studentský spolek Agora připravil i v letošním letním semestru společně se vzdělávacím programem Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni oblíbený celosemestrální kurz na téma: Jak využít dokument ve výuce?

Kurz má na fakultě již dlouhou tradici, letos jde o jubilejní desátý semestr, ve kterém máte možnost se s prací s dokumentem ve výuce seznámit. Opět se kurz odehraje pod vedením zkušené lektorky Vlasty Urbanové, je zdarma a rozšířen je o filmovou výchovu.

Během 5 lekcí se naučíte pracovat s filmem a využít jeho možnosti při výuce. Naučíte se, jaká cvičení a jaké úkoly je možné pro práci s žáky po zhlédnutí dokumentu použít. Dostanete celosemestrální přístup do databáze audiovizuálních lekcí, kde najdete dokumenty na různorodá témata (sociální, enviromentální, historická, mediální, ...) a také skripta, která vám již zůstanou a můžete z nich čerpat při své učitelské praxi.

Termíny: Středa 4. 3., 18. 3., 1. 4., 15. 4. a 29. 4. 2020
Místnost: 4. 3. v R118 (1. patro), ostatní termíny v R010A (přízemí před prosklenými posuvnými dveřmi)
Čas: 16:00 - 17:30
Místo: budova PedF UK (M. Rettigové 4)

Certifikát za absolvování kurzu je vystaven těm účastníkům, kteří budou mít maximálně jednu absenci. Pro rychlejší vyřízení certifikátů na konci kurzu je v přihlašovacím formuláři požadováno Vaše datum a rok narození. E-mailová adresa je vyžadována jako kontakt pro případ přesunutí kurzu do jiné místnosti apod. a pro potvrzení přijetí přihlášky.
Aby se kurz uskutečnil, je třeba alespoň 10 účastníků.
Jména a příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Datum a rok narození *
Your answer
Uděluji tímto Studentskému spolku Agora, IČO 01495950, se sídlem Myslíkova 208/7, Praha 1 - Nové Město 110 00, jako správci svůj výslovný souhlas se zpracováním mých výše uvedených osobních údajů, tj. jména, příjmení, e-mailu a data a roku narození, a to pro účely kurzu "Jak využít dokument ve výuce?" a pro vyhotovení certifikátu o absolvování kurzu. Tento svůj dobrovolný souhlas uděluji podle článku 6 odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679 na dobu 5 let. Jsem si vědom(a) toho, že tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat, požadovat přístup k mým osobním údajům, jejich opravu nebo zpracování, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, a to na výše uvedené adrese nebo elektronicky na adrese info@spolekagora.cz. Dále jsem si vědom(a) toho, že mohu podat stížnost proti zpracování mých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů. *
Místo pro jakoukoliv Vaši poznámku, o které bychom měli vědět :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Studentský spolek Agora z.s.. Report Abuse