Dotazník POHO2030
Program POHO2030 představuje ucelený a koncepční přístup k obnově území nazývaného jako pohornická krajina Karvinska, území mezi městy Karviná, Havířov a Orlová o rozloze cca 60 km2, které je silně poznamenané těžbou černého uhlí i rozvojem těžkého průmyslu. V současné době dochází k postupnému uzavírání činných dolů a krajina, ze které člověk po staletí čerpal, má příležitost unikátní transformace.

POHO2030 je v této chvíli samostatný krajský program, do kterého jsou zapojené významné společnosti, organizace, subjekty nebo jednotlivci z území POHO, ale i z regionu. Společnou vizí všech zapojených aktérů je přeměnit pohornickou krajinu Karvinska na prosperující území s pestrým a udržitelným životem. POHO2030 se má stát územím v pohybu, kam budou lidé směřovat za aktivním odpočinkem, územím pro chytrá řešení, které bude přitažlivé pro inovátory a kreativce z celého světa a v neposlední řadě pak územím nových energií, kde se budou využívat energeticky nenáročné bezuhlíkové technologie a obnovitelné zdroje.

Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjistit, jak obyvatelé Moravskoslezského kraje vnímají danou oblast, jaké jsou jejich představy o její proměně, případně jak by se chtěli do této transformace zapojit.

Výsledky dotazníkového šetření budou zveřejněny v průběhu září 2020.

Vyplnění dotazníku Vám zabere max. 5 - 10 minut.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy