«Степовий бог» Євгена Ліра | «Крижана карусель» Олега Полякова | «Бандера Distortion» Олега Шинкаренка | «Знак Єви» Алевтіни Шавлач | «Безодня» Влада Сорда | «Гримуля» Артура Закордонця | «Львів.Доза.Порно» - збірка оповідань

🔥 «Степовий бог» — перша книга з трилогії «Хассара» письменника й перекладача Євгена Ліра, яка побачить світ у видавництві «Дім Химер».

Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді — в серці Степового бога.


🔥 «Крижана карусель» — третя книга знаного київського романіста Олега Полякова, якого називають творцем нової української химерної прози. Романи Олега Полякова — це калейдоскоп, де ніколи не знаєш, який уже за мить складеться візерунок, але відчуваєш, що це відбиття реальності на незримому глибинному рівні.

У центрі «Крижаної каруселі» — маленькі українці та велика Україна. Це роман про національні ідеї та антиідеї, про наші комплекси й душевні вади, про причини поразок і недоведених до кінця справ. Чи вдасться нам вистрибнути з цієї «крижаної каруселі», що встигла набрати загрозливих обертів?


🔥 «Бандера Distortion» — новий роман відомого українського письменника Олега Шинкаренка. Це художнє дослідження впливу постаті Степана Бандери не лише на його сучасників, але й на теперішні часи. Твір складається із двох шарів оповіді, що химерно перетинаються та взаємодіють. Дія першого (роман-підставка) відбувається у сьогоденні, дія другого (роман-вкладка) — у часи Бандери.

Наші дні. Артем Кочубей — київський журналіст та палкий прихильник «русского мира» — постійно отримує погрози за свої публікації, аж доки йому скрізь не починають увижатися «бандерівці». Тікаючи від уявних чи то справжніх ворогів до Москви, журналіст помилково сідає не в той потяг, котрий, як на лихо, прямує до Костянтинівки, де тривають обстріли. Та ще й в купе Артему трапляється сусідка — патріотично налаштована українська снайперка Гремислава, яка на дозвіллі пише роман про Степана Бандеру… Щоразу, як дівчина натхненно зачитує рукопис, читач укупі з переляканим та водночас скептично налаштованим Артемом переноситься у 1910-1950 роки — і війна тодішня накладається на війну теперішню, утворюючи гримучий екзистенційний коктейль, замішаний на сюрреалізмі та фантастиці, приправлений гротеском та блискучою сатирою.


🔥 «Знак Єви» — перша частина епічної фентезі-трилогії «EVANGELION» від молодої, проте дуже цікавої і талановитої письменниці Алевтіни Шавлач. Книга з авторськими ілюстраціями!

Українське фентезі — темне, героїчне, містичне… Алевтіна Шавлач у своєму фентезі-романі пропонує нам цікаву й вельми небезпечну подорож в інший вимір. Туди, де панують первісні закони, жорстокі звичаї та племена Вовків, що пошматували Землю на одинадцять володінь. Люди посідають там найнижчу ланку — це поневолені й принижені плазуни, які живуть у вічному страху перед Вовками.
Що ж станеться, коли до Вовчих володінь потрапить звичайна людська дівчина з нашого світу, випадково переступивши межу між двома вимірами? Як вижити тендітній чужинці в цій жорстокій реальності, де повсякчас точиться війна, а люди в цій війні — у буквальному значенні — гарматне м'ясо?


🔥 «Безодня» – книга військово-містичних оповідань ветерана бойових дій Влада Сорда. Це не концентрація жахіть війни, а спроба автора поглянути на неї збоку по тому, як побував усередині.

Збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації «своїх» чи демонізації «чужих», це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору.
18+


🔥 «Гримуля» – новий роман-горор Артура Закордонця, автора фентезійних книг «Відунський сокіл» і «Таємниці багряних велетнів», переможця конкурсу футуристичних оповідань «Український постапокаліпсис».

Полюбляєте «жахастики» а-ля Стівен Кінг? Тоді вам не пройти повз «Гримулю»! Цим романом відомий письменник-фантаст Артур Закордонець творить справжню «кінгівську» моторош в нашій сучасній літературі. «Гримуля» — це українське «Воно» навиворіт. Це історія про дітей, але не для дітей. Про дітей та витворених ними монстрів, котрі прориваються крізь свою безмежну наївну уяву до реальності, щоб захищати, оберігати й… нести на вулиці істинний потойбічний жах, народжений із покинутих та забутих іграшок у кімнатах дитсадків.


🔥 «Львів. Доза. Порно» — це найогидніша та наймерзенніша збірка оповідань, яку тільки можна уявити. Двадцять брудних, сороміцьких і відвертих історій з однойменного літературного конкурсу, що проведуть тебе темними й смердючими закапелками чарівного вдень, проте незбагненного вночі міста Лева, де зачаїлися збочені вар’яти та вкрай підступні пісюнкові злодії, всілякі лярви та курви, лихварі-людожери та сміттярі-безхатьки… І їм кортить почастувати тебе аж ніяк не філіжанкою запашної кави з пляцками-марципанами-чоколядами. Це зовсім інший, потаємний та нечемний Львів, який не показують туристам і про який ніколи не напишуть у пристойній книжці. Чи готовий ти скуштувати його сумнівних смаколиків?Тільки до 13 вересня — АКЦІЙНА ціна на кожну книгу — 150 грн!

При замовленні двох будь-яких книг — СУПЕРЦІНА — 280 грн. за обидві!

При замовленні комплектом трьох книг — МЕГАСУПЕРЦІНА — усього 400 грн. за три новинки!

Замовляючи чотири новинки, ви отримаєте їх за НЕЙМОВІРНОЮ акційною ціною — 520 грн. за всі!

А при гуртовому замовленні на 5 книг — узагалі ціна НЕЧУВАНА — лише 650 грн. аж за 5 новинок!

Якщо ж замовити тут 6 новинок, ціна кожної вийде — УСЬОГО 125 грн. — тобто 750 грн. за 6 книг!

І фінальна СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ - 7 найновіших книг за безпрецедентною акційною ціною - 840 грн!


Фірмова закладинка та автографи – у ПОДАРУНОК!

Щоб замовити книгу/книги, потрібно:

💥 заповнити цю анкету
💥 перерахувати вартість замовленої книги/книг на картку Монобанку 4441 1144 4044 8940 (Гранецький-Стафійчук Владислав Юрійович)
💥 підтвердити переказ, надіславши фото/скриншот платіжної квитанції у наш фейсбучний месенджер: https://www.facebook.com/chimeraspublisher/ (також підписуємось на сторінку, щоб не пропустити наступні анонси-розіграші-подарунки), або ж надсилаємо квитанцію на мейл видавництва: chimeraspublisher@gmail.com із темою листа «Передзамовлення Дім Химер»

͟͟П͟і͟д͟ ͟ч͟а͟с͟ ͟п͟е͟р͟е͟к͟а͟з͟у͟ ͟к͟о͟ш͟т͟і͟в͟,͟ ͟б͟у͟д͟ь͟ ͟л͟а͟с͟к͟а͟,͟ ͟в͟р͟а͟х͟у͟й͟т͟е͟ ͟м͟о͟ж͟л͟и͟в͟у͟ ͟к͟о͟м͟і͟с͟і͟ю͟,͟ ͟я͟к͟а͟ ͟м͟о͟ж͟е͟ ͟с͟т͟я͟г͟у͟в͟а͟т͟и͟с͟я͟ ͟з͟а͟ ͟п͟о͟с͟л͟у͟г͟у͟

Інформація про доставку:

💥 Книги починаємо відправляти 15 вересня 2019 року
💥 Надсилаємо ВИКЛЮЧНО Новою поштою
💥 Доставка – коштом замовника при отриманні за тарифами Нової пошти
Email address *
Замовити "Львів.Доза.Порно"
Замовити "Степового бога" з автографом
Замовити "Крижану карусель" з автографом
Замовити "Бандера Distortion" з автографом
Замовити "Знак Єви" з автографом
Замовити "Безодню" з автографом
Замовити "Гримулю" з автографом
Ваше ім'я та прізвище *
Номер телефону *
Наприклад: 0687783513
Посилання на сторінку в соціальних мережах *
Наприклад: facebook.com/caernavon
Який підпис Ви б хотіли мати в книзі *
Якщо замовляєте декілька книг, вказуйте для кожного примірника окремо.
Куди буде здійснена доставка книги (місто) *
Відділення Нової Пошти *
Приклад: "Відділення №7". Не потрібно писати вулицю чи будь-які інші дані.
Увага!
Будь ласка, перевірте правильність ваших даних перед тим, як натиснути кнопку «Надіслати», щоб ми могли з вами зв'язатися і надіслати замовлену книгу.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy