Omicron truck 2019 - prihláška na prezentácie:
Pozývame vás a vašich kolegov opať na odborné stretnutie "Omicron informácie a tipy ku skúškam na dosah" pre klientov spoločnosti AP Consulting, ktorí pracujú so zariadeniami Omicron.

V dňoch 28.-30.mája 2019 zastavíme kamión obsahujúci všetky zariadenia Omicron na 3 miestach na Slovensku.

28.5. - Bratislava (areál skúšobne FEI v Trnávke)- praktické príklady primárnych a sekundárnych skúšok a novinky v oblasti Omicron softvéru

29.5. - Varín (rozvodňa) - efektívne používanie zariadení Omicron na sekundárne skúšky a novinky v oblasti Omicron softvéru. Vzhľadom na zabezpečenie vstupov do rozvodne a bezpečnýž priebeh akcie v Košiciach bude počet limitovaný na pribl. počet 10ľudí.

30.5. - Košice (rozvodňa Lemešany) - praktické primárne skúšky na vypínačoch a skuúšky uzemňovacej sústavy, sekundárne skúšky recloserov a novinky v oblasti Omicron softvéru. Vzhľadom na zabezpečenie vstupov do rozvodne a bezpečnýž priebeh akcie v Košiciach bude počet limitovaný na pribl. počet 10ľudí.Odborné vstupy povedú kolegovia z Omicronu a spolu s našim tímom vás prevedieme praktickými ukážkami skúšok, zapojení a prácou so softvérom Omicron. Podľa záujmu účastníkov bude zabezpečené aj tlmočenie častí anglických prezentácií do slovenčiny.

Prihláste učastníkov za vašej spoločnosti, aby sme vám rezerovali miesto a prispôsobili obsah.

Prosím vyplňte prihlášku ak máte záujem zúčastniť sa a prídete vy resp. vaši kolegovia. Vyberte si miesto a čas a vami preferovanú tému. V rámci dňa tomu vieme prispôsobiť program.

Prihláseným účastníkom pošleme presnú navigáciu a potvrdenie účasti. Posktynuté osobné údaje formou el.dotazníka (meno a email) použijme len pre potreby organizácie tejto akcie a budú spracované v súlade s princípmi GDPR.

Ďakujeme vopred za prihlásenie.
Názov vašej spoločnosti: *
Your answer
Váš aktuálny email: *
Na ktorý vám môžeme zaslať ďalšie informácie pre účastníkov.
Your answer
Prihlasujem týchto účastníkov: *
uveďte meno a priezvisko účastníkov, príp. minimálne počet ľudí z vašej spoločnosti.
Your answer
Zúčastníme sa prezetnácií v tejto lokalite a dátume, čase: *
Chceme sa zúčastniť prezentácií a školení v tomto čase: *
môžete vybrať aj oba bloky alebo len jeden
Required
Aká téma z oblasti sekundárnych skúšok vás zaujíma? *
Your answer
Aká téma z oblasti primárnych skúšok vás zaujíma? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy