Z1179 Techniki tańca P0 czw 18:30 DOPISY

TERMIN ZAJĘĆ: Czwartek 18:30
INSTRUKTOR: Kaya Sadowska
POZIOM: P0
RODZAJ: taniec solo
MIEJSCE: Szkoła Tańca No Limits, Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27)
PLANOWANY START ZAJĘĆ: 2 marca 2017

  TECHNIKI TAŃCA

  Techniki tańca to zajęcia dla tancerzy każdego stylu, których celem jest wzmocnienie, usprawnienie ciała oraz poznanie jego możliwości, aby zawsze współpracowało z nami na parkiecie. Połączenie technik siłowych, tańca klasycznego, koordynacyjnych sprawią, że wzmocnimy mięśnie odpowiadające za naszą sylwetkę oraz ruch w tańcu, ćwiczenia z partnerowania pomogą nam lepiej rozumieć intencje naszego partnera a improwizacje ruchowe sprawią, że poczujemy się pewniej na parkiecie gdy trzeba będzie zatańczyć bez ustalonej choreografii.

  KAYA SADOWSKA

  Tancerka salsy i tańców latynoskich, takich jak rumba kubańska, cha cha cha, reggaetón. Jako dziecko trenowała gimnastykę artystyczną, jednak swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od zajęć salsy w szkole Izy i Jose Torresów w 2006 roku i tam pozostała do dziś. Obecnie jest instruktorką w Torres Art Studio oraz członkiem Torres Salsa Group. Tancerka i animatorka występująca z zespołem Jose Torres & Havana Dreams. Specjalizuje się w reggaetonie, który jest połączeniem salsy z hip-hopem oraz w izolacjach ciała, które pomagają w swobodnym interpretowaniu tańca oraz w świadomości własnego ciała i ruchu. Występowała podczas Festival Cubano w Bielsku- Białej, Warsaw Salsa Festival, Latino Festiwal oraz w konkursie Primavera Salsa Open.

  Kaya Sadowska

  ZAPISZ SIĘ

  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Poziomy zajęć

  P0 - kurs dla nietańczących - od podstaw P1 - dla znających podstawy: tańczący od ok. 2-3 miesiące P2 - dla tańczących regularnie od ok. 5 miesięcy S1 - dla tańczących regularnie od ok. 7 miesięcy S2 - dla tańczący regularnie przez ok. rok OPEN - zajęcia dla wszystkich

  Ceny

  KARTY SPORTOWE: 0 zł (Multisport, Ok System, FitFlex, fitWRO) fitWRO + 5zł za każde zajęcia karta sportowa No Limits 159 zł Posiadaczy kart sportowych obowiązuje zwrotna kaucja w wysokości 30zł. Pamiętaj, aby ją opłacić maksymalnie 2 dni przed startem kursu. Wyślemy Ci SMS przypominający, a 3 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) KARNETY: - 4 wejścia - 85 zł - 8 wejść - 160 zł Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto maksymalnie 2 dni przed startem kursu. Wyślemy Ci SMS przypominający, a 3 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;)

  REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Osoby posiadające karty sportowe obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 30zł(kaucja potrącana jest w przypadku niezgłoszonej nieobecności). Kaucja jest gwarancją rezerwacji miejsca. Należy ją wpłacić na konto lub na recepcji najpóźniej na dwa dni przed startem wybranego kursu. 2. Osoby nie posiadające kart sportowychpowinny zakupić karnet na min 4 wejścia najpóźniej na dwa dni przed startem wybranego kursu. 3. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 4. O każdej planowanej nieobecności należy informować recepcję - sms na numer 786 187 159. 5. Zasady w momencie zgłoszenia nieobecności przez osoby posiadające kaucję. Jednej nieobecności zgłoszonej w terminie w miesiącu kalendarzowym nie trzeba odrabiać. Kaucja nie przepada (nie dotyczy zajęć Pole Dance). Zgłoszenie po terminie (tj. między godziną 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia a godziną rozpoczęcia zajęć) lub drugie i kolejne zgłoszenie nieobecności w miesiącu kalendarzowym, skutkować będzie pobraniem 15 zł z kaucji.Kaucję można odzyskać jeśli w ciągu 2 tygodni od daty nieobecności kursant odrobi zaległe zajęcia. W przypadku nie poinformowania o nieobecności lub poinformowania po rozpoczęciu zajęć, kursant traci część kaucji – 15zł – bez możliwości odzyskania. W przypadku zajęć porannych tj. między godziną 7:00 a 12:00 nieobecność można zgłosić maksymalnie do 22:00 w dniu poprzedzającym zajęcia. Po tym terminie od razu zostaje pobrana część kaucji. 6. Zasady w momencie zgłaszania nieobecnościprzez osoby posiadające karnet. Jeśli kursant zgłosi nieobecność w terminie (do godziny 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia), ważność karnetu zostanie przedłużona:  maksymalnie raz o tydzień - w przypadku karnetu na 4 wejścia;  maksymalnie dwa razy o tydzień - w przypadku karnetu na 8wejść. W innym przypadku wejście przepada. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)