Заявка на конкурс Small BIZ Awards
Шановні підприємці!

В 2017 році була започаткована премія для малого та середнього бізнесу «Small BIZ Awards» яку будуть вручати у «Democracy Study Centre» (центр заснований Німецько-Польсько- Українським товариством за
фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини).
Премія створена з метою розкриття потенціалу та популяризації малого бізнесу в Україні в актуальних та необхідних для сталого економічного зростання країни сферах, а саме інноваційний, соціальний, екологічний бізнес, а також бізнес, заснований внутрішньо переміщеними особами.
Головним завданням проекту є допомогти учасникам (представникам малого бізнесу за зазначеними категоріями) вийти на новий етап розвитку та розповісти історію їх успіху на всю країну.


Для визначення найкращих практик буде проводитись конкурс у 5 номінаціях:
- кращий інноваційний бізнес,
- кращий ЕКО бізнес,
- краще соціальне підприємство,
- кращий бізнес, започаткований ВПО,
- приз глядацьких симпатій.
Переможці в номінаціях будуть нагороджені почесними відзнаками, а також отримають можливість здобути консультаційну підтримку та практичну допомогу щодо просування власної справи від експертів та партнерів заходу. Команда «Small BIZ Awards» напише та опублікує на сайті проекту та на сторінці у Facebook історії успіхів найкращих підприємців, яких оберуть авторитетні експерти в цих областях, для поширення передового досвіду.

*Заповнюючи дану аплікаційну форму, Ви підтверджуєте, що вся надана Вами інформація є достовірною. Ви погоджуєтеся на використання організаторами та експертами цієї інформації, зокрема, задля визначення переможців конкурсу, що може включати публікації у публічному просторі. Якщо Ви увійдете до складу фіналістів конкурсу або станете його переможцем, Ви автоматично даєте згоду на використання Вашого імені, назви Вашої компанії, нефінансової інформації, фото-, відео- та аудіо матеріалів із будь-яких джерел задля проведення конкурсу “Small BIZ Awards”.

Номінація *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms