Školenie manažmentu dobrovoľníkov a dobrovoľníčok
Večerná škola je určená pre pracovníkov/čky a dobrovoľníkov/čky, ktorí už pracujú s dobrovoľníkmi. Zároveň je určená pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť a zdieľať s ostatnými, ako dobrovoľníkov hľadať, vyberať, školiť, motivovať a udržať. Je určená aj pre pracovníkov, ktorí sa vo svojej práci venujú oblastiam prípravy aktivít mladých ľudí do 30 rokov a mobility mladých ľudí. Vyškolený koordinátor alebo koordinátorka zároveň môže pre svoju organizáciu získať jeden zo štandardov kvality práce s dobrovoľníkmi.

Termíny školenia: 10.marec, 12. marec, 17. marec, 19. marec, 24. marec, 26. marec, 31. marec, 2. apríl, vždy v čase 16:00 – 19:00 hod.
Miesto konania: Bratislava
Meno a priezvisko *
Your answer
Email *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Názov organizácie (prosím píšte úplne celý oficiálny názov) *
Your answer
Fakturačné údaje (adresa, IČO a DIČ) *
Your answer
Vaša pozícia v organizácii *
Your answer
Ako dlho pracujete s dobrovoľníkmi? *
Your answer
Máte nejakú otázku?
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov
V súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadením EÚ 2016/679 , ako dotknutá osoba poskytujem Bratislavskému dobrovoľníckemu centrum, Stará Tržnica, Nám. SNP 25, 811 01 Bratislava (ďalej len BDC) ako Prevádzkovateľovi súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. Beriem na vedomie, že moje osobné údaje sú spracované a uchovávané pre interné, štatistické, evidenčné a výskumné účely BDC. Súhlas som dal/a zo svojej slobodnej vôle bez akékoľvek nátlaku. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať emailom na adrese ahoj(zavinac)dobrovolnictvoba.sk
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy