Přihlašovací formulář na konferenci mužů DIVOKÝ?

10. – 13. ledna 2019

Cílem konference je oslavit Boha a prohloubit náš vztah s Ním - dát mu svobodu, aby měnil naše srdce. Jsme přesvědčeni, že nás chce Bůh pozvedat, abychom byli muži podle jeho srdce.

Akce se bude konat v Beskydech v Konferenčním centru Malenovice (Malenovice č. ev. 146, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, https://mapy.cz/s/2VW4q, GPS: 49°34’25.92″N, 18°24’44.42″E) Na místě je zajištěno ubytování a strava. Snídaně je v ceně ubytování (noclehu). Ubytování je zajištěno v hotelu ve vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, v případě většího počtu ubytovaných v roubenkách se sociálním zařízením. Cena ubytování je jednotná pro všechny osoby (nerozlišuje se počet lůžek na pokoji či obsazenost).

Z důvodu omezené ubytovací kapacity prosíme o zaregistrování do 6. 12. 2018. Cenu pobytu prosím uhraďte do 3 dnů od zaregistrování, jinak se registrace považuje za neplatnou. Náklady konání akce budou částečně hrazeny z dobrovolných darů (sbírky na místě samém).

Platby zasílejte na účet: 2600146715/2010 (Fio banka). Celkovou částku dle níže zvolených položek zašlete na uvedený účet, v textu platby uveďte jméno a příjmení s dovětkem Malenovice. Po připsání platby Vám zašleme potvrzující emailovou zprávu.

Začínáme 10. 1. 2019 v 17.00 (registrace účastníků na místě samém), večere bude podávána od 18.00, večerní program začíná v 19.30. Podrobný program bude sdělen na místě. Konference končí v neděli ráno. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici. Adam Russ, tel. 602 403 951, aruss@tiscali.cz.

STUDENTI MOHOU UPLATNIT 50 % SLEVU na cenu pobytu. V případě potřeby můžeme zaslat výslednou částku (po uplatnění slevy).

Zde je přihlašovací formulář včetně ceny pobytu.

Jméno a příjmení *
Your answer
Adresa bydliště *
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Telefon *
Your answer
Ubytování, nocleh (jedna noc (680,- Kč), dvě noci (1.000,- Kč), celý pobyt – tři noci (1.200,- Kč) - zaškrtněte příslušná políčka): *
Required
Stravné *
Required
Konferenční poplatek *
Mám dietní omezení? Pokud ano, jaké
Your answer
Dotazy, poznámky
Your answer
Sdělené osobní údaje účastníka (uvedené v tomto formuláři) budou použity pro účely konání konference, na kterou se účastník přihlásil. Každý má právo na přístup k sděleným osobním údajům (kdo a jakým způsobem zpracovává osobní údaje), dále má právo požádat o aktualizaci a doplnění osobních údajů, případně o výmaz těchto údajů. Každý má právo rovněž požádat o omezení zpracování svých osobních údajů nebo přenesení těchto údajů jinému správci, který tyto údaje zpracovává. Právo účastníka kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů se ale neuplatní alespoň do doby ukončení a účetního uzavření konference, na kterou se účastník přihlásil, neboť tyto údaje jsou zpracovávány na základě smluvního vztahu se spolkem Železná berla z.s. - pořadatelem akce (zpracovatelem osobních údajů), resp. oprávněných zájmů tohoto spolku spojených s pořádáním této akce. Osobní údaje budou uchovány po dobu vyžadovanou zákonem. Účastník může udělit souhlas se zařazením svých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích pořádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách a či jiných produktech prodávaných uvedeným spolkem. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné a není podmínkou účasti na konferenci, na kterou se účastník dle tohoto formuláře přihlásil. Případný souhlas platí do doby jeho odvolání (v písemné, emailové nebo jiné zřetelně seznatelné formě). Každý má právo kdykoliv odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů a přísluší mu další práva vůči zpracovateli osobních údajů (spolek Železná berla z.s.) uvedená v předchozím odstavci. Souhlasím se zařazením mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích požádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách či jiných produktech prodávaných tímto spolkem? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service