Kokkuvõte, lapsevanemate tagasiside
Soovime Teid kui lapsevanemaid tänada koostöö ja laste
toimetuleku toetamise eest!

Mõistame, et käesolev periood on kogu kooliperele ja lastevanematele erakordseks proovikiviks. Lisaks igapäevatöö ja harjumuspärase elu ümberkorraldamisele tuleb samaaegselt hakkama saada ka mitmete lisandunud rollidega ning oluliselt suurema vastutusekoormaga. Samas ei saa kõik vanemad olla kodutööl ja last päeval õppetöös toetada.

Karantiini lõpul kaardistasime õpetajate arvamused kahe nädala positiivsetest momentidest ning murekohtadest. Arutasime ja tegime kokkuleppeid, et alanud nädalal sujuks õppetöö paremini.

Meie eesmärk on korraldada õppetöö meie õpilastele jõukohaselt, mis võimaldaks õppeaasta lõpetada nii, et uude õppeaastasse ei kanduks õpilastele liiga palju lisakoormust eelmisest õppeaastast.
Seepärast on meile oluline ka lapsevanemate tagasiside.

Saadame küsimustiku, et paluda Teie arvamust õnnestumiste, probleemide ja ettepanekute väljaselgitamiseks erinevates õppeaines ja klassides.

Aitäh!
Minu laps/lapsed õpib/õpivad ……….. klassis
Mis on Teie hinnagul kaugõppe perioodil õnnestunud? Kui on midagi positiivset välja tuua, siis võimalusel palume tuua selle kohta näiteid?
Millised olid need probleemid, mis ilmnesid kaugõppe algul, aga on nüüd lahenenud?
Millised on hetkel kõige suuremad probleemid (tuua välja konkreetne klass ja probleem)?
Milliste küsimuste ja probleemidega olete juba pöördunud aineõpetaja või klassiõpetaja poole? Kas olete saanud koolist vastuse pöördumisele?
Mida sooviksite veel lisada?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy