AZ DANCE COMPANY
Zapisy na ŚWIETLICE LETNIĄ od 1 lipca-30 sierpnia 2024
Godziny otwarcia: 7:30-16:30
ul. Bobrownicka 40 Poznań

Cena: 
-15 zł/h
-90 zł/dzień (10 zł/h)
-315 zł/tydzień (7 zł/h)
-990 zł/miesiąc (5,5 zł/h)

W PROGRAMIE: Poranna gimnastyka, zabawy na świeżym powietrzu, czytanie książek, spacery, plac zabaw, film/bajki, zajęcia plastyczne, edukacyjne.

DODATKI: Możliwość wykupienia obiadu 25 zł/dzień

Obowiązkowe uiszczenie opłaty 100 zł zadatku w celu rezerwacji miejsca do 7 dni od zapisu. Zadatek jest wliczany w poczet rozliczenia płatności za świetlice.

W tytule: Zadatek na ŚWIETLICE 2024- imię i nazwisko dziecka
lub gotówką w recepcji klubu! 

*Zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia świetlicy w przypadku braku zainteresowania lub zbyt małej liczby dzieci (min. 5 osób) 

PEWNE DATY OTWARCIA (dzięki Waszym deklaracjom)*
- 1-5 lipca
- 8-12 lipca
- 22-26 lipca
- 5-9 sierpnia
- 19-23 sierpnia

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko uczestnika *
Telefon kontaktowy rodzica/opiekuna prawnego *
Szkoła/Klasa
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Pesel dziecka
Tryb opieki *
Required
Jeśli w poprzednim pytaniu wybrali Państwo wybrany dzień lub godziny, prosimy o wskazanie dnia z datą oraz dopiskiem - cały dzień lub wypisać wybrane godziny.

Jeśli zaznaczyli Państwo wybrany tydzień lub miesiąc, prosimy o wpisanie "j.w"
*
Obiad (dodatkowy koszt 25 zł/dzień) *
Skąd Państwo dowiedzieliście się o naszej ofercie?
Clear selection
Dodatkowe uwagi/prośby
Zobowiązuje się do uiszczenia opłaty rezerwacyjnej - 100 zł 
Gotówką lub przelewem (tytuł: Kaucja ŚWIETLICA 2024- imię i nazwisko dziecka). 
Formularz ma charakter informacyjny. Potwierdzenie udziału dziecka następuje po dokonaniu zapłaty. 
*

Klauzula informacyjna RODO*

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 201/679 z dnia 27 kwietnia 2016roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, iż po dniu 25 maja 2018roku przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na poniższych zasadach: Administratorem danych osobowych jest AZ Dance Company - Adriana Zimnoch, 61-306 Poznań, ul. Bobrownicka 40, email: azcompany.kontakt@gmail.com. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 lit. b, c i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 roku, dalej RODO w celu wykonania usługi, wykonania umowy oraz w celach rachunkowych i podatkowych a także prawnie uzasadnionym interesie w celu obsługi, dochodzenia roszczeń i obrony swoich praw w razie zaistnienia sporu. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty którym na przekazywanie zezwalają przepisy prawa lub wymaga tego zrealizowanie umowy, w szczególności podmioty świadczące usługi rachunkowo – księgowe, podmioty świadczące usługi prawne podmioty świadczące usługi windykacyjne. W takim przypadku w stosownej umowie zawieranej z podmiotem trzecim przewidujemy postanowienia i mechanizmy bezpieczeństwa w celu ochrony danych oraz zachowania naszych standardów w zakresie ochrony danych, ich poufności i bezpieczeństwa. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek niezbędny do realizacji wskazanego celu i warunek konieczny do zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży towarów oraz innych umów wykonywanych w ramach wzajemnej współpracy. Niepodanie danych uniemożliwi zawarcie i realizację w/w umów i usług. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane przez okres zawarcia i wykonywania praw oraz obowiązków związanych z realizacją danej umowy, w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące od obsługi i realizacji umowy) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Posiada Pan/Pani/Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia i sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy