Videoklip Století Čechů - na co mohou být hrdí?
Díky, že jste klikli na odkaz! :-)
Nelíbí se mi, jak si my Češi pořád jen na něco stěžujeme. Všechno nám vadí, všechno je tu špatně... No snad už ani nemůže být hůř! Opravdu? Já si to nemyslím. Máme se lépe než drtivá většina světa, a to v mnoha ohledech. Naše historie skýtá mnoho na co můžeme být hrdí. Chtěl bych v lidech probudit národního hrdého ducha tím, že jim krátkým videoklipem zkusím připomenout na co můžeme my Češi být hrdí - a že je toho sakra dost. :-)

O CO VÁS ŽÁDÁM?
Přispějte svými nápady k vytvoření videoklipu, který by měl našemu národu připomenout na co může být hrdý! Podle vašich nápadů bude složen seznam hrdosti hodných činů, vynálezů, osobností, období, výtvorů.... Podle seznamu natočím videoklip 5 až 10 minut dlouhý, u kterého jedno české oko nezůstane suché. ;-) Tvorba tohoto seznamu bude mít dvě kola:

1. kolo: volný text - napište volným textem název něčeho nebo někoho kdo, co by si za posledních 100 let měl zasloužil hrdost našeho národa.

2. kolo: hlasování - z nejčastějších a z nejvýznamnějších položek bude sestavena anketa s hlasováním o výběr těch nejvýznamnějších položek podle vás.

POZOR! Pokud nechcete zmeškat druhé kolo, zadejte prosím vaši e-mailovou adresu. Automaticky vám pošlu odkaz i na anketu druhého kola, až bude připravena. Vaši adresu k ničemu jinému nevyužiji ani nezneužiji, máte mé české slovo. :-)

ZÁVĚREM VÁS PROSÍM, aby jste kvůli přehlednosti do každého pole vyplnili POUZE JEDNU věc/osobu! Pokud chcete do průzkumu vložit více nápadů, otevřete prosím další formulář (e-mail stačí vložit jednou). Děkuji za usnadnění vyhodnocení.

Adam Jandora
www.kokosproductions.net

OSOBNOST: Na koho mohou být Češi za posledních 100 let hrdí?
Your answer
VYNÁLEZ: Na který vynález mohou být Češi za posledních 100 let hrdí?
Your answer
ČIN: Na který čin mohou být Češi za posledních 100 let hrdí?
Your answer
OBDOBÍ: Na které období mohou být Češi za posledních 100 let hrdí?
Your answer
OSTATNÍ: Napadá vás cokoliv dalšího, na co mohou být Češi za posledních 100 let hrdí?
Your answer
Pokud chcete abych vám poslal odkaz na druhé kolo až ho spustím, vložte prosím e-mail. (nepovinné)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms