Jak w średniowieczu mogło być w Bieczu - zapisy do udziału w grze
Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem. Gra rozpocznie się już za kilka godzin, więc oficjalnie zamykamy zgłoszenia, ale oczywiście zapraszamy na Plac Kromera w Bieczu! Udział w całej grze możemy zapewnić 35 osobom, ale dla wszystkich chętnych znajdą się atrakcje i pokazy, dzięki którym będziecie mogli przekonać się "Jak w średniowieczu mogło być w Bieczu"! Zapraszamy!

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwa Małopolskiego. Partnerami projektu są Urząd Miejski w Bieczu i Muzeum Ziemi Bieckiej w Bieczu. Patronat medialny nad projektem objęli: Telewizja Gorlice TV, Trendy Radio, Radio Lem.fm oraz portale Nasz Biecz i Teraz Gorlice.

Imię i nazwisko uczestnika
Your answer
Rok urodzenia uczestnika
Your answer
Adres zamieszkania
Your answer
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego
Your answer
Imię i nazwisko opiekuna podczas gry
Niepełnoletniemu uczestnikowi gry musi towarzyszyć dorosły opiekun. Jeżeli nie będzie to rodzic lub opiekun prawny, prosimy o wskazanie osoby, a na adres mailowy prześlemy wzór stosownego upoważnienia.
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
E-mail
Podczas projektu będziemy prowadzić dokumentację fotograficzną i filmową, dlatego będziemy potrzebować zgody na wykorzystanie zdjęć z wizerunkiem uczestników. Na adres mailowy prześlemy wzór takiej zgody.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms