Warsztaty Lindy Hop z Olą i Alexeyem w Retro Dance Studio 7-8 sierpnia 2021
Zapisy trwają do 2/08, później prosimy o kontakt mailowy (kontakt@retrodancestudio.pl) lub telefoniczny (607623912)!
Warsztaty (opis):
✈ Nareszcie❕ Dłuuugo kazaliśmy Wam czekać na możliwość uczestniczenia w warsztatach z flagowego tańca swingowego. Koniec z tym i..
Zapraszamy na wyjątkową okazję zdobycia nowych umiejętności pod okiem niesamowitej pary:
Ola Szatkowska i Alexey Kazenov przygotowali dla Was 3 poziomy inspirujących zajęć. 3,5h tylko w RDs❕

📆 HARMONOGRAM:
⏩ Sobota (07.08):
11:30-13:15 – POZIOM 1️⃣ (1:45 h)
13:30-15:15 – POZIOM 2️⃣ (1:45 h)
16:30-18:15 – POZIOM 3️⃣ (1:45 h)

⏩ Niedziela (08.08):
11:30-13:15 – POZIOM 1️⃣ (1:45 h)
13:30-15:15 – POZIOM 2️⃣ (1:45 h)
16:30-18:15 – POZIOM 3️⃣ (1:45 h)

🔝 POZIOMY:
UWAGA: jeśli masz wątpliwości, który poziom wybrać - dzwoń do Radzieja 607623912.

POZIOM 1️⃣
👉 Zapraszamy wszystkich, którzy poznali podstawowy rytm triple step lub ukończyli Etap1 zajęć Lindy Hop w RDs.

Creativity in classic steps
Na tych zajęciach zajmiemy się klasykami - elementami, który każdy lindy hopper zna i lubi 🙂 ale nie będziemy tylko ich odtwarzać - porozmawiamy o tym jak je zmieniać, podkręcać, wydłużać czy skracać, zachowując przy tym ich oryginalny charakter. Popracujemy nad komunikacja w parze, zaskakiwaniem swojego partnera/rki i połączeniem z myzyką. A wszystko po to, żeby z tańca mieć jeszcze więcej frajdy!

POZIOM 2️⃣
👉 Zapraszamy wszystkich, którzy znają podstawowy krok lindy charleston - kick step lub ukończyli Etap3 zajęć Lindy Hop w RDs.

Airplane Charleston
Zapraszamy do samolotu i startujemy w podróż! Na tych zajęciach zajmiemy się figurą zwaną airplane - polecamy wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swój arsenał charlestonowych przejść oraz popracować nad techniką kicków. Popracujemy nad tym aby ta przykuwająca oko figura była nie tylko efektowna, ale tez przyjemna i komfortowa dla obojga partnerów.

POZIOM 3️⃣
👉 Zapraszamy wszystkich, którzy czują się komfortowo w tempie 170-180BPM. Świadomy, płynny i swobodny swing out to minimum, tutaj będziemy dawać czadu! Zajęcia dla osób zaawansowanych.

Fast tempo challenge!
Lindy Hop ma wiele twarzy i uwielbiamy je wszystkie, ale ta najbliższa naszemu sercu to zdecydowanie szybkie tempo 🔥🔥🔥 Na tych zajęciach na pewno nie będziemy się lenić! Porozmawiamy o technice, która przyjdzie Wam z pomocą gdy Chick Webb wali w bębny szybciej niż potrafimy policzyć oraz podzielimy się z Wami efektownymi figurami, którymi z pewnością zabłyśniecie w jam circle.

➡️ O INSTRUKTORACH:
Ola i Alexey na co dzień uczą w szkole tańców swingowych ShimSham - Warszawski Swing.

Aleksandra Szatkowska
Swoje pierwsze taneczne kroki Ola stawiała w 2010 roku w boogie woogie i nie spodziewała się wtedy jak bardzo to hobby zmieni jej życie w przyszłości. Kilka lat temu, po tym jak po raz pierwszy wzięła udział w festiwalu swingowym kompletnie zaprzedała duszę, serce i nogi Lindy Hoppowi i Authentic Jazzowi. Mówi, że najważniejsza w tańcu jest dla niej muzyka – w końcu to od niej wszystko się zaczęło. O tanecznym rozwoju lubi myśleć jako o procesie, który nigdy się nie kończy, więc inspiracje stara się czerpać z wielu różnych źródeł, zarówno ze starych klipów jak i od współczesnych tancerzy. Gdy spytać ją o to, jakie są według niej cechy dobrego tancerza, odpowie, że: dobre poczucie rytmu, empatia oraz poczucie humoru. To trafnie podsumowuje to, na czym skupia się na zajęciach i w pracy nad własnym tańcem. Jest częścią warszawskiej sceny swingowej i prowadzi regularne zajęcia w szkole ShimSham - Warszawski Swing.

Alexey Kazennov
Alexey jest niezwykle utalentowanym i inspirującym tancerzem pochodzącym z Rosji.
Zaczął tańczyć w 2013 z niezwykłym entuzjazmem - pojawiał się na wszystkich możliwych imprezach. W 2015 wpadł po uszy w wir lindyhopowego życia: zaczął uczyć, ćwiczyć i podróżować po całym świecie czyniąc taniec swoją profesją. Od tego czasu zdobył wiele tytułów konkursowych (ILHC, Savoy Cup, Rock That Swing i wieleee innych). Uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania i nieustannie się rozwijać.
Alexey jest znany ze swojego stylu, szerokiego uśmiechu i przede wszystkim z nieposkromionej energii na parkiecie. Lindy hop, Authentic Jazz, Blues, St. Louis Shag – żaden taniec mu niestraszny! Prawdopodobnie będziesz go widzieć na parkiecie aż do końca imprezy, jeśli tak - nie przegap jego “survivors picture”! Jako instruktor stara się inspirować ludzi do znalezienia własnego stylu w tańcu.
Dacie wiarę, że ktoś dałby radę tańczyć 24 godziny non-stop? Tak, to właśnie Alexey!
Opłaty za warsztaty:
Koszt:
Poziom 1,2,3 – 150zł/3,5h zajęć
Poziomy 1 i 2 łącznie – 250zł/7h zajęć (przy spełnieniu powyższych wymogów)
Poziomy 2 i 3 łącznie – 250zł/7h zajęć (przy spełnieniu powyższych wymogów)

Przedpłata: 50zł przelewem w ciągu 3 dni roboczych od dnia zapisów.
Nr konta do wpłat: 80 1140 2004 0000 3902 7706 5208
Pozostała część kwoty – płatność gotówką w dniu warsztatów.
Twoje dane:
Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Numer telefonu: *
Zapisuję się na: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Retro Dance Studio. Report Abuse